Silesion.PL

serwis informacyjny

Możesz edytować kupon w GoPlusBet

Kupon postawiony, a do głowy wpadł Ci pewniaczek który podbiłby stawkę? W legalnych zakładach bukmacherskich GO+bet przewidzieli, że tak może się zdarzyć. Dla takich sytuacji przygotowano specjalną opcję “Edytuj kupon”.

Funkcja ta daje Ci możliwości niedostępne u innych bukmacherów- możesz dodawać, zmieniać lub usunąć wybraną selekcję z nierozliczonych kuponów AKO – zarówno tych przedmeczowych, jak i na żywo. Chcesz zwiększyć stawkę postawionego zakładu? Proszę bardzo! W GO+bet jest to możliwe.

W przypadku zakładów SOLO istnieje możliwość zmiany, dodania selekcji lub zwiększenia stawki kuponu.

Nie masz jeszcze konta w GoPlusBet? Sprawdź ofertę dla naszych czytelników:

Zakładając konto w GoPlusBet z specjalnym kodem rejestracyjnym BONUSPLUS otrzymujesz pakiet powitalny w postaci 1000 PLN Cashback, grę bez podatku, czyli wygrane większe o 14%, freebet 25 PLN w Twoje urodziny, cashout + oraz bonus za liczbę zdarzeń na kuponie

Opcję „Edytuj kupon” możesz wykorzystać w na kilka sposobów:

  • Dodawanie selekcji
  • Zamiana selekcji
  • Usunięcie selekcji
  • Zmiana typu zakładu
  • Zwiększenie stawki zakładu

Kiedy możesz skorzystać z opcji edycji?

Funkcja jest aktywna do wykorzystania, kiedy Cash out jest dostępny dla wszystkich nierozliczonych selekcji w ramach Twojego zakładu oraz kiedy końcowy wynik zakładu nie został jeszcze rozstrzygnięty. W praktyce oznacza to, że nawet jeśli kilka zdarzeń w postawionym przez Ciebie zakładzie akumulowanym zostało już rozstrzygniętych, to nadal masz możliwość skorzystania z opcji „Edytuj zakład”.

Pamiętaj, że jeśli edytujesz zakład, aktualna wartość zamknięcia zakładu zostanie użyta jako nowa stawka oraz wszystkie kursy widoczne na kuponie zostaną zaktualizowane na aktualne, a nie pierwotnie przyjęte.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

5 1 Głosowanie
Ocena artykułu

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Prosimy o komentarz.x