Silesion.PL

serwis informacyjny

20 PLN freebet za rejestrację. Masny czwartek w GoPlusBet.

20 PLN freebet za rejestracje. Masny czwartek w GoPlusBet

20 PLN freebet za rejestracje. Masny czwartek w GoPlusBet

Nowy legalny bukmacher oferuje dodatkową, słodką promocję powitalną na rozpoczęcie przygody w GO+bet z okazji Tłustego Czwartku. I jest bonus jaki odbierzecie szybko i łatwo! Tylko musicie zrobić parę poniższych kroków:

W dniu 16 lutego br. od początku dnia do godziny 23:00 zrealizuj wszystkie poniższe kroki:

  1. Zarejestruj konto w GOplusBET z specjalnym kodem rejestracyjnym BONUSPLUS ;
  2. Wyraź zgody marketingowe;
  3. Dokończ proces weryfikacji swojego konta.

Po tym wszystkim otrzymacie darmowy zakład 20 PLN. 

Regulamin promocji “Masny czwartek”

Jak wykorzystać freebet?

Freebet w odróżnieniu od salda bonusowego nie jest widoczny w bilansie konta. Możesz za to zajrzeć na na swoje konto, a następnie przejść do zakładki “DOSTĘPNE BONUSY”. 

Tutaj dowiesz się, jakie freebety znajdują się na Twoim koncie. Poznasz zasady wykorzystania danego bonusu, a także jego wysokość. 

Co dalej? Po utworzeniu kuponu sprawdź pole pod informacją o całkowitej stawce i możliwej wygranej. Jeśli posiadasz na swoim koncie freebet, dowiesz się o tym za pomocą komunikatu “FREE BET DOSTĘPNY”. Następnie przesuń suwak, który na poniższej grafice oznaczony jest czerwoną strzałką. Następnie pojawią się wszystkie freebety, które posiadasz na swoim koncie.

Należy wybrać ten, który chcesz wykorzystać dla danego kuponu. Pamiętaj o tym, by spełniał warunki opisane w zakładce “DOSTĘPNE BONUSY”. 

GOPLUSBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author