Silesion.PL

serwis informacyjny

Wyścigi konne: Gonitwy w GO+BET

Wyścigi konne Gonitwy w GO PLUS BET

Tor wyścigowy, gonitwy konne i obstawianie są teraz na wyciągnięcie ręki! GO+bet wprowadził do swojej oferty online prawdziwe wyścigi konne. Dotychczas bukmacherzy na polskim rynku oferowali jedynie gonitwy w postaci sportów wirtualnych. W GO+bet gracze mogą obstawiać prawdziwe wyścigi, dodatkowo śledząc transmisję prosto z hipodromu.

GONITWY GOplus BET

Bukmacherka i wyścigi konne to nierozerwalny duet. To właśnie na torach wyścigowych narodziło się obstawianie wydarzeń sportowych, a bukmacherzy na Wyspach Brytyjskich przyjmowali zakłady w samym sercu imprezy. Dzięki rozwojowi internetu gracze nie muszą już wybrać się na tor wyścigowy, by śledzić i obstawiać gonitwy. GO+bet jako jedyny bukmacher w Polsce wprowadził do swojej internetowej oferty prawdziwe wyścigi konne.

Co dokładnie można obstawić? Przede wszystkim zwycięzcę danego wyścigu. Tych jest jednak tyle, że zawody można obstawiać i oglądać cały dzień. Oprócz wyścigów konnych GO+bet oferuje również wyścigi psów, z niemalże taką samą częstotliwością zdarzeń. Prostota, szybkie rozliczenia, nadmiar wydarzeń i transmisje wyścigów – wszystko znajdziesz w jednym miejscu.

Warto także wspomnieć, że obstawianie na wyścigach konnych to łatwy sposób na zwiększenie emocji związanych z oglądaniem zawodów. Możesz wybrać swojego faworyta i przeżywać każdą sekundę wyścigu z niecierpliwością, a gdy Twój ulubieniec przekracza linię mety jako pierwszy, poczujesz ekscytację i satysfakcję z wygranej.

Podsumowując, obstawianie na gonitwach konnych to ciekawa opcja, dla ludzi, którzy chcą przetestować coś innego u bukmachera niż standardowe mecze sportowe. Obecnie, jedynie bukmacher GO+bet może pochwalić się przyjmowaniem tego typu zakładów na polskim, internetowym rynku.

GOPLUSBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

1 thought on “Wyścigi konne: Gonitwy w GO+BET

Comments are closed.

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024