Silesion.PL

serwis informacyjny

GO+BET pozostaje oficjalnym sponsorem Wisły Kraków na sezon 2023/2024

GO+BET pozostaje oficjalnym sponsorem Wisły Kraków na sezon 2023 2024 baner

GO+bet nadal pozostaje oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Wisła Kraków. Trwająca współpraca potrwa jeszcze co najmniej do końca najbliższego sezonu 2023/2024.

GO+bet wspiera Wisłę gdy zwycięża, ale klub może na nas liczyć także w trudnych chwilach. “Wierzymy, że nadchodzący sezon będzie bogaty w sukcesy, że wspólnie osiągniemy założone cele!” – czytamy w informacji prasowej.

„Biała Gwiazda” to jeden z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych klubów w Polsce. Dzięki swojej fantastycznej historii sięgającej 1906 roku, aż 13 tytułom mistrza Polski, niezapomnianym występom w europejskich pucharach, Wisła cieszy się sympatią kibiców nie tylko w Krakowie, ma fanów w całym kraju.

Kibice Wisły mieli okazję poznać markę GO+bet podczas zeszłego sezonu, gdy także należeliśmy do grupy sponsorów. Można było nas spotkać na R22, a na ulicy Królewskiej, powstał punkt premium GO+bet, gdzie sympatycy „Białej Gwiazdy” mogli typować wyniki swojej ukochanej drużyny w drodze na mecz.

GO+BET pozostaje oficjalnym sponsorem Wisły Kraków na sezon 2023 2024

– Współpraca z Wisłą daje nam wiele satysfakcji. Jesteśmy dumni, że możemy sponsorować klub z taką tradycją. Na nasze pozytywne relacje wpływa także fakt, że siedziba operacyjna GO+bet znajduje się w Krakowie. Zamierzamy jeszcze mocniej podkreślić naszą obecność jako sponsora Wisły Kraków. Kibice mogą spodziewać się wielu ciekawych promocji, wydarzeń, które razem z klubem planujemy na nadchodzący sezon – powiedział członek zarządu GO+bet, Dawid Mrowiec.

GO+bet chce również podziękować klubom: Korona Kielce, Puszcza Niepołomice, Barkom Każany Lwów oraz Chrobry Głogów, z którymi firma współpracowała w poprzednim sezonie.

GOPLUSBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024