Silesion.PL

serwis informacyjny

Radosław Majdan ambasadorem GO+bet

Radosław Majdan, były bramkarz piłkarskiej reprezentacji Polski oraz klubów takich jak Wisła Kraków, Pogoń Szczecin czy Polonia Warszawa, został ambasadorem firmy GO+bet oferującej zakłady sportowe i będącej oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Wisła Kraków.

Radosław Majdan, w ramach współpracy ambasadorskiej, będzie twarzą aktywacji reklamowych GO+bet uwzględniających działania w Internecie (media społecznościowe, GDA, strona internetowa GO+bet) oraz w radiu i telewizji. Dodatkowo będzie wspierał markę podczas wydarzeń offline – spotkań we flagowych punktach stacjonarnych firmy czy podczas kluczowych meczów Wisły Kraków.

GO+bet został także wyłącznym branżowym sponsorem programu „Przegląd Ligowy” emitowanego w piątki na platformie Onet.pl / Przegląd Sportowy, gdzie jednym z prowadzących jest właśnie Radosław Majdan.

Start kampanii „Perfekcyjny Pan Bramkarz”

Pierwsza odsłona kampanii pod hasłem „Perfekcyjny Pan Bramkarz” staruje już 10 listopada. Mechanika kampanii stoi w kontrze do typowych propozycji bukmacherów oferujących nagradzanie za liczbę strzelonych goli. W ramach kampanii GO+bet nagradzane będą świetne wyniki bramkarzy Ekstraklasy, czyli ich czyste konta. Nagrody w postaci darmowych zakładów (tzw. FreeBet) uzyskają Ci uczestnicy, którzy na swoim kuponie zamieszczą mecz z Ekstraklasy, w którym co najmniej jedna z ekip nie straci gola. (zgodnie z regulaminem – KLIK).

Bardzo się cieszymy, że Radek Majdan zgodził się zostać ambasadorem GO+bet. Jestem przekonany, że będzie to doskonała współpraca.” – uważa Dawid Mrowiec, Członek Zarządu GO+bet sp. z o.o. „Dwukrotny tytuł Mistrza Polski i jego znakomite występy w Wiśle Kraków, której jesteśmy oficjalnym sponsorem, świadczą o wielkiej klasie sportowej tego zawodnika, ale także idealnie wpisują się w długoterminową strategię marketingową GO+bet.” – dodaje.

Umowa o współpracy ambasadorskiej z Radosławem Majdanem została zawarta do końca lipca 2024 roku z możliwością jej przedłużenia.

GOPLUSBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r

GO Bet sp. z o.o., 00-844 Warszawa, ul. Grzybowska 87, Kapitał Zakładowy 2 000 000 PLN wniesiony w całości, NIP 6762510530, REGON 364924239,
Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym dla m. St Warszawy XIII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000635110.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023