Silesion.PL

serwis informacyjny

GO+bet oficjalnym sponsorem Wisły Kraków

GObet oficjalnym sponsorem Wisly Krakow 2022

GObet oficjalnym sponsorem Wisly Krakow 2022

Krakowski bukmacher łączy siły z krakowskim klubem – Wisłą Kraków. GO+bet został oficjalnym sponsorem Białej Gwiazdy. To kolejny sponsoring ze strony najmłodszego bukmachera na polskim rynku.

Pierwsze efekty współpracy można zobaczyć już jutro podczas domowego spotkania Wisły Kraków. Więcej szczegółów i aktywności jest na razie trzymanych w tajemnicy. Z kolei kibice Białej Gwiazdy, którzy zarejestrują się w GO+bet z kodem „WISŁA” mogą w przyszłości liczyć na interesujące bonusy.

GO+bet to legalny polski bukmacher działający na rynku online od kwietnia 2022 roku. Firma posiada również zezwolenie na prowadzenie zakładów sportowych w punktach naziemnych, dzięki czemu oferta jest dostępna również stacjonarnie w wielu miejscach w całej Polsce. Bukmacher aktywnie wspiera polski sport, sponsorując takie kluby, jak Puszcza Niepołomice, Korona Kielce, Chrobry Głogów czy zespół rajdowy GO+bet Rally Team. To kolejna taka współpraca nawiązana przez najmłodszego bukmachera na polskim rynku.

Wisła Kraków to jeden z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych klubów w Polsce. Długa tradycja Białej Gwiazdy trwa od 1906 roku. Od tamtego czasu klub 13-krotnie wygrywał mistrzostwo Polski a także szereg innych pucharów. Wisła domowe mecze rozgrywa na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana znajdującego się przy ulicy Reymonta w Krakowie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author