Silesion.PL

serwis informacyjny

W GoBetPlus prawdopodobnie najprostsza Gra bez podatku w Polsce

W GoBetPlus prawdopodobnie najprostsza Gra bez podatku w Polsce

W GoBetPlus prawdopodobnie najprostsza Gra bez podatku w Polsce

Co należy zrobić, aby móc zgarnąć wygraną większą o 14% w legalnych zakładach GoPluBet? Stwórz kupon AKO z 3 zdarzeniami, gdzie każde z nich będzie mieć kurs co najmniej 1.20. I tyle – korzystajcie dowoli w ramach całej oferty (z wyłączeniem gier karcianych i sportów wirtualnych).

Nie masz jeszcze konta w GoPlusBet? Sprawdź ofertę dla naszych czytelników:

Zakładając konto w GoPlusBet z specjalnym kodem rejestracyjnym BONUSPLUS otrzymujesz pakiet powitalny w postaci 1000 PLN Cashback, grę bez podatku, czyli wygrane większe o 14%, freebet 25 PLN w Twoje urodziny, cashout + oraz bonus za liczbę zdarzeń na kuponie

ZASADY PROMOCJI “Gra bez podatku”

 1. W ramach Promocji, Klient może otrzymać Bonus, w postaci dodatkowych środków w wysokości 14% (rekompensujący wysokość Podatku) od kwoty podstawowej wygranej.
 2. Aby uzyskać Bonus Klient musi zagrać zakład AKO zawierający trzy zdarzenia, gdzie każde ze zdarzeń musi posiadać kurs co najmniej 1.20. Zakład musi zostać rozliczony jako wygrany.
 3. W Promocji biorą udział zdarzenia z zakładek SPORT, LIVE oraz ESPORT ze Strony Internetowej. W Promocji nie biorą udziału zdarzenia z zakładek GRY KARCIANE i WIRTUALNE.
 4. Jeśli jedno lub więcej zdarzeń na kuponie zostanie anulowanych lub zwróconych z kursem 1.0, Bonus nie zostanie przyznany.
 5. Klient może skorzystać z Promocji wiele razy w czasie jej trwania, pod warunkiem każdorazowego spełnienia warunków zapisanych w punkcie 2 powyższego paragrafu.
 6. Aby uzyskać Bonus kupon musi zostać postawiony w czasie trwania Promocji.
 7. Bonus nie podlega warunkom obrotu.
 8. Jeżeli wartość Bonusu przekroczy 2280 PLN, z jej wartości zostanie potrącony podatek od nagrody w wysokości 10%.
 9. Promocją nie są objęte zakłady systemowe, zakłady łańcuch czy zakłady zawarte za freebet.
 10. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia Bonusu na osobę trzecią.
 11. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w Promocji (Klient traci prawo uzyskania Bonusu również w przypadku spełnienia warunków Promocji) w następujących przypadkach:

      a. naruszenia postanowień Regulaminu Promocji lub Regulaminu Zakładów,

      b. próby tworzenia kilku Kont lub zakładania Kont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,

      c. posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości;

      d. stwierdzenia nadużyć wynikających z udziału w Promocji.

12. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do anulowania całego kuponu objętego Promocją w przypadku zaistnienia jednej (lub wielu) przyczyn unieważnień lub zwrotów, o których mowa w § 29 Regulaminu Zakładów, w wyniku której kupon nie będzie spełniał warunków Promocji jak również zawarcia Zakładu na zdarzenie, które nie spełnia zasad uczciwej rywalizacji. W takim przypadku kupon zostanie rozliczony po kursie 1,00 (Klientowi zostanie zwrócona wpłacona stawka).

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author