Silesion.PL

serwis informacyjny

Moder powalczy o bramkę przeciwko Chelsea. Możesz zagrać bez ryzyka!

pilka nozna trener trening futbolowki

pilka nozna trener trening futbolowki

Brighton & Hove Albion : Chelsea (wtorek, 18.01, 21:00)

Jakub Moder dołączył ostatnio do grona ulubieńców kibiców Brighton. Dzięki przebojowej grze i bramkom zdobytym w pucharach dorobił się nawet własnej przyśpiewki. Już dzisiaj na The Amex przyjeżdża Chelsea. Czy Polaka stać na podtrzymanie dobrej serii i zdobycie pierwszego trafienia w Premier League w tym sezonie? W BETFAN kurs na to zdarzenie wynosi aż 11.0! Poniżej kwoty, które można zgarnąć przy obstawieniu gola Kuby w tym spotkaniu:

  • 50 zł —> 484 zł
  • 200 zł —> 1 936 zł

The Blues są oczywiście faworytem, ale biorąc pod uwagę nierówność ich formy (z ostatnich sześciu spotkań ligowych wygrali tylko jedno) – Brighton na pewno może pokusić się o niespodziankę. 29.12.2021 w meczu między tymi zespołami padł remis 1:1. Podopieczni Grahama Pottera na pewno będą chcieli przynajmniej powtórzyć to osiągnięcie przed własną publicznością. Linie na taki scenariusz również prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Kurs na zwycięstwo Brighton to 4.80, natomiast na zwycięstwo gospodarzy lub remis – 2.03.

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023