Silesion.PL

serwis informacyjny

Sevilla w pogoni za Realem. Zagraj o 573 zł dzięki Bet Builder!

Gol bramka siatka pilka nozna

Gol bramka siatka pilka nozna

Valencia : Sevilla (środa, 19.01, 21:30)

Sevilla spisuje się w tym sezonie znacznie powyżej oczekiwań. Drużyna Julena Lopeteguiego zajmuje drugie miejsce w tabeli LaLiga i ma tylko pięć punktów straty do lidera z Madrytu, przy jednym meczu rozegranym mniej.

Valencia przeciętnie rozpoczęła bieżące rozgrywki, ale nawet prezentując nierówną formę, na półmetku jest tylko cztery punkty za Barceloną i nadal liczy się w walce o europejskie puchary.

Obu drużynom będzie z pewnością zależeć na zwycięstwie. Szykuje się jednak zacięte spotkanie, w którym możliwy jest również podział punktów. Każdy z tych scenariuszy można bardzo korzystnie wytypować w BETFAN:

  • Valencia, 100 zł —> 286 zł
  • X, 100 zł —> 273 zł
  • Sevilla, 100 zł —> 206 zł

Można też pokusić się o skorzystanie ze świetnego narzędzia jakim jest Bet Builder. Montowanie kuponu przy jego pomocy daje możliwości połączenia naprawdę ciekawych i prawdopodobnych zdarzeń, przy jednoczesnej szansie na wysoką nagrodę:

  • Sevilla strzeli —> TAK
  • Over 2.5 —> TAK
  • 1 połowa —> X
  • 100 zł —> 573 zł

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author