Silesion.PL

serwis informacyjny

Algieria z nożem na gardle. Możliwy grad goli w hicie PNA!

Puchar Nrodow Afryki

Puchar Nrodow Afryki

Wybrzeże Kości Słoniowej : Algieria (czwartek, 20.01, 17:00)

Czas na hit fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki. WKS podejmuje obrońców tytułu z Algierii. Popularne Słonie nieźle rozpoczęły turniej i gdyby nie stracona w kuriozalnych okolicznościach bramka w 93’ minucie meczu z Sierra Leone, po dwóch spotkaniach uzbieraliby komplet punktów.

Algieria wystartowała dużo gorzej, przegrywając z Gwineą Równikową i uzyskując jedynie punkt w meczu z Sierra Leone. Tylko wysokie zwycięstwo nad Wybrzeżem może dać im awans do kolejnej rundy.

Ponieważ Algierczycy będą musieli za wszelką cenę wygrać, a najlepiej dużą różnicą bramek, możemy spodziewać otwartego spotkania obfitującego w gole. Na wytypowaniu takiego scenariusza w BETFAN można zgarnąć ciekawą pulę:

  • Over 2,5, 100 zł —> 217 zł
  • Over 3,5, 100 zł —> 392 zł

Wg analityków BETFAN bardzo prawdopodobne jest także zdobycie przynajmniej jednej bramki przez oba zespoły. Szanse na takie zdarzenie oceniają aż na 50%. Obie propozycje można odnaleźć w ofercie na to spotkanie.

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z LEGALNY600, swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024