Czytasz: Trzy Polki, a tytuł jeden. Która zostanie Miss Mundialu? [ZDJĘCIA]

Trzy Polki, a tytuł jeden. Która zostanie Miss Mundialu? [ZDJĘCIA]

Gorąco jest nie tylko na murawach.

Mundial 2018 w Rosji trwa najlepsze, właśnie trwa druga kolejka spotkań grupowych. Wielkie emocje nie tylko na murawach, równie gorąco jest na trybunach. Jak zwykle, podczas wielkich piłkarskich turniejów, fani piłki kopanej mają okazję podziwiać nie tylko zmagania najlepszych futbolistów, ale także kobiece wdzięki.

Miss Mundialu 2018. Trybuny w Rosji są gorące

Jest na co popatrzeć, fanki gorąco dopingujące piłkarzy z trybun przykuwają wzrok fotoreporterów, a koneserzy kobiecego piękna mogą podziwiać kibicki z całego świata. I o ile wszyscy zgadzamy się, że Polki są najpiękniejsze, o tyle warto pewnie przyjrzeć się również innym pięknym nacjom :)

Karolina Emus to polska Miss Mundialu 2018?

Czy Miss Mundialu 2018 w Rosji to Karolina Emus? Część fanów nie ma wątpliwości, że to właśnie Polka jest najpiękniejszą kibicką na tegorocznych mistrzostwach. 28-latka robi furorę i podbija serca fanów, którzy chętnie się z nią fotografują. Dopingowała również biało-czerwonych w meczu z Senegalem. Karolina Emus nieformalny tytuł Miss Mundialu ma już chyba w kieszeni. Na co dzień pracuje w Warszawie, ale pochodzi z Poznania. Ma 28 lat i na koncie m.in. tytuł Miss Wielkopolski Nastolatek 2007. 

Karolina Emus i jej rywalki. To Marta Barczok i Agnieszka Boryń

O Karolinie jest zdecydowanie najgłośniej, choć ma konkurentki. O nieformalny tytuł Miss Mundialu 2018 rywalizuje m.in. z Agnieszką Boryń i Martą Barczok, one także są chętnie fotografowane w Rosji. Agnieszka Boryń ma 25 lat i jest modelką, która otrzymała tytuł Miss Foto podczas konkursu World Next Top Model 2017. Marta Barczok ma 31 lat i dała się już poznać podczas Euro 2016 (okrzyknięto ją Miss Euro 2016). Co ciekawe, przed mundialem nagrałą piosenkę, która miała dopingować biało-czerwonych. Jej tytuł to "Twoje zdrowie".

Karolina Emus to Miss Mundialu 2018:

fot. instagram/Karolina Emus

Miss Mundialu 2018 Marta Barczok. Zobaczcie zdjęcia pięknej Marty Barczok!

 fot. mat. CKM/Instagram/archiwum Marty Barczok

Agnieszka Boryń Miss Mundialu 2018 - zobaczcie zdjęcia:

fot. Fabebook/Agnieszka Boryń

Miss Mundialu 2018 - najpiękniejsze kibicki w Rosji: