Silesion.PL

serwis informacyjny

Mega wygrana typera w BETFAN. 50 zł zamienił 20 000 zł

betfan najwieksze wygrane wysokie

betfan najwieksze wygrane wysokie

Wczorajszy wieczór okazał się wyjątkowo szczęśliwy dla jednego z typerów w legalnych zakładach BETFAN, który z pewnością emocjonował się poniedziałkowym spotkaniem Ekstraklasy. Wygrana Wisły Płock była bowiem ostatnim zdarzeniem na jego fantastycznym kuponie… i jak wszyscy widzieliśmy – “Nafciarze” dzięki swojej dobrej grze pozwolili Graczowi na bezstresowe ostatnie minuty przed rozliczeniem.

Na kuponie znalazło się miejsce zarówno dla przysłowiowych “pewniaków”, jak i bardziej wyszukanych propozycji (np. zwycięstwo Brighton w meczu z Manchesterem United). Końcowy efekt – świetny! Sami sprawdźcie:

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024