Silesion.PL

serwis informacyjny

Zwycięstwo Realu? BETFAN powiększy Twoją wygraną o 250 ZŁ!

Zwyciestwo Realu BETFAN powiekszy Twoja wygrana o 250 ZL

Zwyciestwo Realu BETFAN powiekszy Twoja wygrana o 250 ZL

Choć na mecze najlepszych zespołów w Lidze Mistrzów będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, jutro będziemy mieli okazję zaznać przedsmaku europejskich zmagań – w Superpucharze Europy zmierzą się Real Madryt z Eintrachtem Frankfurt. Faworyt może być tylko jeden, a BETFAN dodaje ekstra bonus 250 PLN dla osób, które postawią na “Królewskich”!

Zasady promocji:

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać i zagraj za dokładnie 25 zł kupon SOLO lub AKO na wygraną Realu Madryt w jutrzejszym meczu (ze standardowej oferty 1X2 prematch)
  3. Jeśli Real wygra w regulaminowym czasie gry, na Twoje konto bonusowe trafi dodatkowe 250 zł!
  4. Bonus podlega 1-krotnemu obrotowi (min. 3 zdarzenia, kurs poj. zdarzenia min. 1.30, kurs ogólny min. 3.0). Należy zagrać jednokrotnie za całość bonusu.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024