Silesion.PL

serwis informacyjny

Dobre wejście w Europę – graj z zabezpieczeniem!

Dobre wejscie w Europe graj z zabezpieczeniem

Dobre wejscie w Europe graj z zabezpieczeniem

Dla fanów zmagań piłkarskich najbliższe kilka dni to zapewne sporo siedzenia przed telewizorem. Będzie to również doskonała okazja do celebrowania wraz z przyjaciółmi Międzynarodowego Dnia Piwa.

Aby rozpocząć nowy sezon w udany sposób, można zagrać kupon z cashbackiem w BETFAN – wtedy wygrana cieszy, a ewentualna porażka nie boli. Przez cały weekend (od dziś aż do końca niedzieli) gracze legalnego bukmachera BETFAN mogą zagrać bez ryzyka na czołowe ligi!

Zasady promocji:

 1. Postaw kupon spełniający poniższe warunki:
  – stawka 19 zł lub 99 zł
  – przynajmniej jedno zdarzenie z Premier League, Bundesligi lub Ligue1
  – min. 3 zdarzenia
  – min. kurs łączny 2.5
  – kupon musi być rozliczony do 7.08, godz. 23:59
 2. Jeżeli nie trafisz, całość stawki wróci do Ciebie w formie bonusu!
 3. Bonus podlega 1-krotnemu obrotowi (min. 3 zdarzenia, kurs ogólny kuponu min. 3.8). Należy zagrać za całość bonusu.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author