Silesion.PL

serwis informacyjny

Grając w aplikacji BETCRIS zgarniesz freebet!

Grajac w aplikacji BETCRIS zgarniesz freebet

Grajac w aplikacji BETCRIS zgarniesz freebet

Grasz używając naszej aplikacji na Android? Jeśli jeszcze nie to mamy dla Ciebie kolejny powód, dla którego warto ją jak najszybciej pobrać! Wpłać dzisiaj co najmniej 50 PLN i postaw kupon używając aplikacji Betcris na Android, a jutro otrzymasz od legalnego bukmachera BETCRIS freebet 20 PLN! Nieważne czy kupon będzie wygrany czy nie – freebet i tak trafi we wtorek na Twoje konto! 

Jak działa promocja?

  • Wpłać min. 50 PLN i postaw kupon AKO (z oferty przedmeczowej oraz LIVE) za min. 50 PLN, z minimum 3 zdarzeniami oraz kursem każdego zdarzenia wynoszącym min 1.30. Kupon musi zostać postawiony w aplikacji mobilnej BETCRIS.
  • Niezależnie od końcowego rozliczenia, otrzymasz freebet w wysokości 20 PLN, który wykorzystasz na kuponie AKO (z oferty przedmeczowej oraz LIVE) z minimum 3 zdarzeniami oraz kursem każdego zdarzenia wynoszącym min 1.30. 

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „ZAGRAJ W APLIKACJI – FREEBET 20 PLN” 
1. Organizatorem promocji „Bonus w aplikacji Android” jest Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 
2. Promocja „Bonus w aplikacji Android” obowiązuje dnia 14.03.2022 roku od godziny 12:00 do godziny 23:59.
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.
b. depozytu na kwotę min. 50 PLN oraz zawarcie zakładu AKO ze stawką min. 50 PLN z salda głównego (depozytowego) zawierającego co najmniej TRZY zdarzenia z kursem pojedynczego zdarzenia na kuponie min. 1.30. Zakład MUSI zostać zawarty w aplikacji mobilnej Betcris.
4. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 20 PLN.
5. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden freebet.
6. Freebety zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy do 15.03.2022 roku, do godz. 15:00.
7. Przyznany freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live) składającego się z co najmniej 3 zdarzeń z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30.
8. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany. Maksymalna wygrana z zakładu postawionego za freebet to 2000 PLN.
9.  Zakłady SOLO, systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.
10. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.
11. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.
13. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu.

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI.

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023