Silesion.PL

serwis informacyjny

Dublet w debiucie Lewego? Kurs 25 w Betcris

Dublet w debiucie Lewandowskiego Kurs 25 w Betcris

Dublet w debiucie Lewandowskiego Kurs 25 w Betcris

Dzisiaj o 12.00 w legalnych zakładach bukmacherskich BETCRIS rozpoczęła się promocję dla nowych graczy: “Dublet w debiucie”. Gracze, którzy zarejestrują się w czasie trwania promocji mogą postawić swój pierwszy zakład po zwiększonym kursie na zdarzenie:

  • R.Lewandowski strzeli 2 lub więcej goli w meczu z Rayo i w meczu padnie ponad 3.5 gola.

Kurs w ofercie będzie wynosił 5, a nowi gracze będą mogli zagrać po kursie 25. Gracz musi postawić zakład w BETCRIS po kursie widocznym na stronie (5.0), ale jeśli wygra to Betcris doda do jego konta freebet o wartości różnicy kursów przemnożonych przez stawkę. Stawka jest stała i wynosi 5 PLN (4.4 netto). Gracz musi zagrać dokładnie za taką kwotę.

Jak działa promocja?

Zarejestruj się, postaw swój pierwszy kupon SOLO (z oferty przedmeczowej) za DOKŁADNIE 5 PLN, na zakład: co najmniej 2 gole strzelone przez RL9 i powyżej 3,5 bramki ogółem w meczu

Jeżeli twój kupon okaże się wygrany, to zwiększymy wysokość kursu na Twoim kuponie do 25.00! Odbierz wygraną z zakładu na saldo depozytowe oraz różnicę z kursu zboostowanego na saldo bonusowe!

PRZYKŁAD: Kurs na wybrane zdarzenie wynosi 5.0, a Gracz postawił kupon SOLO za 5 PLN i kupon okazał się wygrany. 
Gracz otrzyma łącznie 5 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 25 (kurs boostowy) = 110 PLN, z czego 5 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 5.0 (kurs w momencie zawarcia kuponu) = 22 PLN Gracz otrzyma na saldo depozytowe, a różnicę, czyli kwotę 88 PLN we freebecie. 

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „BOOST KURSOWY. DUBLET W DEBIUCIE” 

1.Organizatorem promocji „BOOST KURSOWY. DUBLET W DEBIUCIE” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652.  
2. Promocja „BOOST KURSOWY. DUBLET W DEBIUCIE” obowiązuje od dnia 11.08.2022 roku od godziny 12:00 do 13.08.2022 do godziny 23:59. Promocja łączy się z innymi ofertami powitalnymi.
3. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali rejestracji konta w czasie jej trwania i dotyczy pierwszego postawionego zakładu. 
4. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie: 
a. prawidłowej rejestracji pełnej (w czasie trwania Promocji) i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl (maksymalnie do 14 dni od momentu dokonania pierwszego depozytu) oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych poprzez kanały komunikacji organizatora Promocji; 
b. depozytu oraz zawarcie zakładu SOLO (z oferty przedmeczowej) za dokładnie 5 PLN z salda głównego (depozytowego) na zdarzenie: Robert Lewandowski strzeli 2 lub więcej bramek i w meczu padnie ponad 3,5 gola, w meczu FC Barcelona – Rayo rozgrywanym 13.08.2022 w ramach rozgrywek La Liga. Promocja dotyczy WYŁĄCZNIE pierwszego zakładu po rejestracji postawionego przez gracza. 
5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone  w punkcie 3 i 4, a ich pierwszy zakład zostanie rozliczony jako wygrany, otrzymają nagrodę w postaci freebetu o wartości różnicy kursu zboostowanego i kursu zakładu, pomnożonego przez wartość netto stawki.
6. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza po rejestracji, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3 i 4, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden bonus. 
7. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO, składającego się z minimum 3 zdarzeń, z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.50. Do wykorzystania TYLKO na zdarzenia z oferty na ligi piłkarskie: Ekstraklasa (Polska), Premier League (Anglia), Serie A (Włochy), La Liga (Hiszpania), Bundesliga (Niemcy), Ligue 1 (Francja). 
8. Czas na wykorzystnie freebetu to 3 dni. Maksymalna wygrana z zakładu postawionego za freebet to 1000 PLN. Freebety zostaną dopisane do kont graczy w ciągu 72 godzin od momentu zakończenia promocji. 
9. Zakład rozliczony za pomocą funkcji Cash Out, zakłady AKO, zakłady systemowe lub z kursem 1.00 wyklucza możliwość skorzystania z Promocji, a Uczestnik traci możliwość zawarcia zakładu za Bonus. 
10. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji. 
11. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus. 
12. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu. 
13. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI.

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author