Silesion.PL

serwis informacyjny

Betcris świętuje 22 lata

betcris 22aniversario 1200px

betcris 22aniversario 1200px

Betcris, czołowy operator zakładów sportowych w Ameryce Łacińskiej kończy w marcu 22 lata, stale posuwając się naprzód i rok po roku osiągając wyznaczone cele.

Marka Betcris jest pionierem w branży gier online, oferując bezpieczne i legalne zakłady sportowe, wyścigi konne i kasyno online (na rynkach, na których pozwalają na to przepisy) w 15 krajach na 3 kontynentach. Ponadto posiada ponad 100 punktów naziemnych w całej Ameryce Łacińskiej, z planami podwojenia swojej obecności w nadchodzących latach.

JD Duarte, CEO Betcris, wyjaśnia, że sukces firmy opiera się na innowacyjności i pracy zespołowej, zawsze stawiając klienta jako priorytet we wszelkich rozwiązaniach biznesowych. „Patrząc wstecz, kiedy zaczynaliśmy jako Betcris, zdecydowaliśmy się na otwarcie rynków w Ameryce Łacińskiej, w czasie kiedy nikt w branży nie dostrzegał potencjału w tym obszarze geograficznym. Dziś możemy z dumą przyznać, że Betcris jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży” – powiedział Duarte.

Z biegiem lat innowacyjność i rozwój nowych pionów biznesowych stały się niezbędne, aby utrzymać pozycję firmy na rynku. Strategia sponsoringowa miała decydujące znaczenie dla dalszej ekspansji brandu.

W Betcris chcemy oferować jak najlepszy produkt i zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie fanom sportu i gier online. Jedną z zalet, jakie daje nam strategia sponsoringowa, jest to, że przybliża nas do klientów, przez co konsekwentnie usprawniamy nasz produkt, czynimy go coraz bardziej atrakcyjnym i niezawodnym. Ponadto posiadanie współprac z prestiżowymi ligami i klubami potwierdza fakt, że Betcris jest jednym z ważnych graczy w branży” – podsumował Duarte.

Betcris jest Oficjalnym Sponsorem NFL i MLB w Ameryce Łacińskiej, Oficjalnym Bukmacherem meksykańskiej i ekwadorskiej reprezentacji piłkarskiej. Marka ma również w swoim portfolio kooperacje z Ligą Piłkarską Ekwadoru i Hondurasu. Na początku tego miesiąca Betcris ogłosił pierwsze współprace sponsoringowe w Polsce nawiązując partnerstwo z VIVE Kielce i Asseco Resovią.

W 2021 roku Betcris rozszerzył swój zasięg działania poza Amerykę Łacińską otwierając biura w Polsce, gdzie jako osiemnasty operator, otrzymał zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych.

Firma planuje ciągły rozwój produktu i otwieranie działalności na kolejnych rynkach. Betcris pojawi się również podczas iGB Affiliate London 2022, gdzie zaprezentuje swój stand.

Betcris gra razem 22 lata i będzie grać razem jeszcze przez wiele kolejnych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024