Silesion.PL

serwis informacyjny

Napoli nie boli czyli freebet za przegrany kupon

Napoli nie boli czyli freebet za przegrany kupon

Napoli nie boli czyli freebet za przegrany kupon

W piątek w zakładach bukmacherskich BETCRIS wystartuje po godzinie 16:00 promocja… Napoli nie boli.

Gracze legalnego bukmachera BETCRIS, którzy postawią kupon z min. 3 zdarzeniami, każde z kursem min. 1.5, w tym zdarzenie z najbliższego ligowego meczu Napoli, mogą dostać freebet 25 PLN, w przypadku jeśli ich kupon będzie przegrany WYŁĄCZNIE przez niepowodzenie w zakładzie z udziałem Napoli. Minimalna stawka to 25 PLN, zwrot zawsze 25 PLN. Freebet do wykorzystania na TOP 5 lig piłkarskich + Ekstraklasa (ako3/1.5).

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „Napoli nie boli” obowiązujące od dnia 12.08.2022 r. do 15.08.2022: 

1. Organizatorem promocji „Napoli nie boli” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 
2. Promocja „Napoli nie boli” obowiązuje od dnia 12.08.2022 od godziny 16:00 do 15.08.2022 do godziny 23:59.  
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:  
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.  
b. depozytu na kwotę min. 25 PLN oraz zawarcie zakładu AKO z min. 3 zdarzeniami (z oferty przedmeczowej lub live) ze stawką min. 25 PLN z salda głównego (depozytowego), zawierającego zdarzenie/zdarzenia z oferty na mecz piłkarzy SSC NAPOLI rozgrywany w ramach rozgrywek włoskiej Serie A (kupon musi zostać rozliczony w trakcie trwania promocji). Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą mieć kurs minimum 1.5. 
4. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali min. 1 depozytu przed startem Promocji.
5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punktach 3 i 4, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 25 PLN, WYŁĄCZNIE w przypadku, gdy na ich kuponie spełniającym warunki promocji TYLKO zdarzenie z meczu z udziałem SSC NAPOLI okaże się przegrane, podczas gdy pozostałe zostaną rozliczone jako wygrane. 
6. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden freebet w każdym tygodniu.
7. Freebety zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy we wtorek 16.08.2022 do godziny 15:00.
8. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) zawierającym minimum 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia wynoszącym minimum 1.30.  Wyłącznie na zdarzenia z oferty na piłkarskie ligi mężczyzn: angielską Premier League, francuską Ligue 1, niemiecką Bundesligę, włoską Serie A, hiszpańską La Ligę oraz polską Ekstraklasę. 
9. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 7 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany. Maksymalna wygrana z zakładu postawionego za freebet to 1000 PLN.  
10.  Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.  
12. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.  
13. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.  
14. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.  
15. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024