Silesion.PL

serwis informacyjny

W BETCRIS do wygrania bilet na mecz Pogoń Szczecin – Lech Poznań

W BETCRIS do wygrania bilet na mecz Pogon Szczecin vs Lech Poznan

W BETCRIS do wygrania bilet na mecz Pogon Szczecin vs Lech Poznan

Odbierz bilety na hitowe starcie pomiędzy Pogonią Szczecin a Lechem Poznań. Bądź aktywnym graczem Betcris i spełnij wymagania promocji a bukmacher ten obdaruje Ciebie wejściówką na to wydarzenie.

Jak działa promocja?

Dokonaj depozytu w BETCRIS i postaw kupon (z oferty przedmeczowej lub live) za min. 50 PLN (min. kurs kuponu 1.8), a następnie zgłoś się na czat na stronie Betcris lub drogą mailową – pierwszych 15 graczy, otrzyma bilet na mecz Pogoń Szczecin – Lech Poznań!

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „BILETY NA MECZ POGOŃ – LECH POZNAŃ” 

1.Organizatorem promocji „BILETY NA MECZ POGON – LECH POZNAŃ” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652.  
2. Promocja „BILETY NA MECZ POGON – LECH POZNAŃ” obowiązuje od dnia 07.09.2022 roku od godziny 10:00 do 09.09.2022 do godziny 11:59 lub do wyczerpania biletów. Promocja łączy się z innymi ofertami.
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie: 
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl (maksymalnie do 14 dni od momentu dokonania pierwszego depozytu) oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych poprzez kanały komunikacji organizatora Promocji; 
b. depozytu oraz zawarcie zakładu (z oferty przedmeczowe lub live) za minimum 50 PLN z salda głównego (depozytowego) z kursem kuponu minimum 1.8; zakład musi być rozliczony w czasie trwania promocji, ale gracz może zgłosić chęć otrzymania biletów już w momencie postawienia zakładu.
4. Pierwszych 15 uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 2 i 3, oraz zgłoszą się na czat lub drogą mailową, otrzymają nagrodę w postaci biletu na mecz Pogoń Szczecin – Lech Poznań, odbywającego się 11.09.2022 o godzinie 15:00, w ramach rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy. O przyznaniu biletu decyduje moment zgłoszenia się do Organizatora (tylko w przypadku spełnienia pozostałych warunków), w dalszej kolejności moment postawienia zakładu. 
5. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza spełniający warunki Promocji określone w punkcie 2 i 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden bilet. 
6. Bilet zostanie zarezerwowany na dane, które gracz podał podczas rejestracji konta. 
7. Jeżeli gracz posiadał wcześniej wykupiony bilet NIE istnieje możliwość jego przebukowania i otrzymania nowego biletu, a gracz zostaje z Promocji wykluczony.
8. Zakład rozliczony za pomocą funkcji Cash Out, zakłady systemowe lub z kursem 1.00 wyklucza możliwość skorzystania z Promocji.
9. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji. 
10. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus. 
11. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu. 
12. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI.

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024