Silesion.PL

serwis informacyjny

Wystartowała aplikacja mobilna Betcris zakłady bukmacherskie

Aplikacja mobilna Betcris

Aplikacja mobilna Betcris

W aplikacji Betcris czeka na Ciebie bogata oferta zakładów na sport, esport, sporty wirtualne i wiele więcej! Bądziesz zawsze w centrum wydarzeń oraz nie przegapis specjalnych promocji w legalnych zakłądach bukmacherskich BETCRIS. Aplikacja Betcris dostępna jest na wszystkie telefony z systemem Android (min. wersja 8.0)

JAK POBRAĆ APLIKACJĘ BETCRIS?

Aplikacje bukmacherskie nie są dostępne w Google Play, ale spokojna głowa – apkę Betcris w prosty sposób pobierzesz bezpośrednio z naszej strony.

1. Zezwól na instalację z nieznanych źródeł

Przejdź do ustawień telefonu i w zakładce „zabezpieczenia” zezwól na instalowanie aplikacji z innych źródeł niż Sklep Play.

2. Pobierz i zainstaluj aplikację

Przejdź do pliku pobranego w centrum powiadomień i zainstaluj go na swoim telefonie.

3. Otwórz Twoje miejsce do gry!

Aplikacja Betcris jest gotowa do użycia. Zaloguj się i korzystaj na terenie całej Polski!

MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024