Silesion.PL

serwis informacyjny

NOWY pakiet powitalny do 1400 PLN w BETCRIS

NOWY pakiet powitalny do 1400 PLN w BETCRIS

NOWY pakiet powitalny do 1400 PLN w BETCRIS

W legalnych zakładach bukmacherskich Betcris znajdziemy jedyną taką ofertę na rynku, ponieważ BETCRIS nagradza aż 5 pierwszych depozytów nowych graczy. Betcris to legalny bukmacher w Polsce. Działający od 2006 roku Betcris jest pionierem w branży zakładów online. Obecnie firma oferuje usługi online w wielu krajach na całym świecie, a także posiada ponad 100 punktów stacjonarnych w całej Ameryce Łacińskiej.

Bonusy bukmacherskie kojarzone są z darmowymi środkami pieniężnymi podarowanymi przez legalnego bukmachera – jest tak i w zakładach Betcris! Obstawienie pierwszego zakładu wzbudza niepewność, jednak pakiet powitalny na start ma za zadanie sprawić, że każdy nowy gracz poczuje się pewniej. W jaki sposób?

Bonusy w Betcris

Promocje bukmacherskie pozwalają na poznanie świata zakładów z funduszu bukmachera. Dosłownie. Każda osoba decydująca się na założenie konta na stronie Betcris może liczyć na bonus powitalny, który pozwoli łatwiej wdrożyć się w postawienie pierwszego kuponu. Dodatkowo w zakładce promocje bukmacher przygotował dla wszystkich graczy interesujące propozycje innych bonusów bukmacherskich.

Co otrzymam za pierwszy depozyt w Betcris?

Dokonaj pierwszej wpłaty w BETCRIS w wysokości minimum 50 PLN (niższa wpłata nie kwalifikuje się do odebrania bonusu!). Postaw swój pierwszy zakład za kwotę minimum 50 PLN brutto (kupon SOLO, minimalny kurs zakładu 1.8, tylko ligi uwzględnione w regulaminie). Uzyskaj 100% BONUSU równego stawce netto pierwszego zakładu do kwoty 400 PLN (min. kwota bonusu to 44 PLN). Wartość środków bonusowych należy obrócić czterokrotnie poprzez przeznaczenie ich na zawarcie zakładów SOLO (z oferty przedmeczowej lub live), zawierających tylko 1 zdarzenie, z kursem kuponu co najmniej 1.8.

Wpłacam drugi depozyt w BETCRIS – co otrzymuję w zamian?

Wykonaj drugą wpłatę w BETCRIS w wysokości minimum 50 PLN i postaw zakład za minimum 50 PLN brutto (kupon SOLO, minimalny kurs zakładu 1.8, tylko ligi uwzględnione w regulaminie). W przypadku przegranej otrzymasz FREEBET 50 PLN! Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu SOLO (z oferty przedmeczowej lub live), zawierającego tylko 1 zdarzenie, z kursem kuponu co najmniej 1.8 na rozgrywki wskazane w regulaminie.

Czy za trzeci depozyt również zostanie dopisany mi bonus w BETCRIS?

Korzystaj z oferty Betcris i dokonaj trzeciej wpłaty w wysokości minimum 50 PLN. Obstaw zakład za minimum 50 PLN brutto (kupon SOLO, minimalny kurs zakładu 1.8, tylko ligi uwzględnione w regulaminie). Odbierz 50% BONUSU DO 400 PLN równego połowie stawki netto zakładu (min. kwota bonusu to 22 PLN). Obrót bonusu następuje tylko na kuponach SOLO z minimalnym kursem zdarzenia 1.8 na rozgrywki uwzględnione w regulaminie.

Jaki bonus otrzymam w BETCRIS przy czwartym depozycie?

Wpłać minimum 50 PLN (czwarty depozyt) w BETCRIS i postaw zakład za minimum 50 PLN brutto (kupon SOLO, minimalny kurs zakładu 1.8, tylko ligi uwzględnione w regulaminie). W przypadku przegranej ponownie otrzymasz FREEBET 50 PLN! Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu SOLO (z oferty przedmeczowej lub live), zawierającego tylko 1 zdarzenie, z kursem kuponu co najmniej 1.8 na rozgrywki wskazane w regulaminie.

Bonus przy piątej wpłacie w Betcris – czy także mnie obowiązuje?

Graj regularnie w BETCRIS i dokonaj piątego depozytu w wysokości minimum 50 PLN. Obstaw zakład za kwotę minimum 50 PLN brutto. Odbierz kolejne 50% BONUSU DO 500 PLN równego połowie stawki netto zakładu (min. kwota bonusu to 22 PLN). Obrót bonusu następuje tylko na kuponach SOLO z minimalnym kursem zdarzenia 1.8 na rozgrywki uwzględnione w regulaminie.

PAMIĘTAJ: Aby Twój kupon liczył się do promocji musi zostać postawiony na następujące rozgrywki sportowe (dotyczy to również obrotu bonusu oraz wykorzystania freebeta):

Mistrzostwa Europy, Liga Narodów, Liga Mistrzów UEFA, Liga Konferencji UEFA, Liga Europy, Liga Narodów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Premier League (Anglia), Championship (Anglia), EFL Cup (Anglia), FA Cup (Anglia), Bundesliga, 2. Bundesliga i DFB Pokal (Niemcy), Serie A, Serie B i Coppa Italia (Włochy), La Liga i Segunda Division (Hiszpania), Ligue 1 (Francja), Primier Liga (Portugalia), Ekstraklasa i 1. Liga (Polska) oraz NBA, EuroBasket (koszykówka mężczyzn), Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn i Plus Liga (siatkówka), Liga Mistrzów (piłka ręczna mężczyzn), NHL (hokej na lodzie mężczyzn) oraz turnieje tenisowe: US Open, Wimbledon, French Open, Australian Open (kobiet i mężczyzn).

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author