Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy są tu fani Stranger Things? Nowy zwiastun 3. sezonu

Właśnie wchodzi 3. sezon serialu “Stranger Things” – obecnie jednego z najbardziej popularnych z seriali. Wy nas wpuściliście, a teraz pozwolicie nam tu zostać – słyszymy na początku finałowego zwiastuna. Główna bohaterka Eleven jest przekonana, że zamknęła wrota do “odwróconego świata” – nic bardziej mylnego. Jak się jednak okazuje, grupa dzieciaków zmierzy się z jeszcze większym złem, które zagraża Hawkins.

Jak myślicie, jak na tę serię zareagują użytkownicy “Filmweb’a”? Będą wysokie oceny czy raczej rozczarowanie? Sprawdźcie ofertą takiego własnie zakładu, który zaprezentował najmłodszy legalny bukmacher w Polsce czyli BetFan

Jaką ocenę będzie miał 3. sezon serialu “Stranger Things” w dniu 07.07.2019r. o godzinie 12:00 na stronie FilmWeb?

  • 8.2 i poniżej – 1.83
  • 8.3 i powyżej – 1.83

 

Do Hawkins wracamy latem 1985 r. Szkoła się skończyła, w mieście otworzyło się nowe centrum handlowe, a ekipa z Hawkins zaczyna dorastać. Kwitnące romanse komplikują relacje w grupie i dzieciaki muszą znaleźć sposób na to, jak wchodząc w dorosłość, pozostać przyjaciółmi. Tymczasem na horyzoncie znów pojawia się niebezpieczeństwo.

Teraz wszyscy muszą działać wspólnie, aby przetrwać i zapamiętać, że przyjaźń jest zawsze silniejsza niż strach. Co tym razem spotka dzieciaki z Hawkins?

Zobaczcie ostatni zwiastun trzeciego sezonu “Stranger Things”. Premiera 4 lipca na platformie Netflix.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author