Silesion.PL

serwis informacyjny

Kursy bukmachera na FAME MMA 4 i karta walk

Przed nami kolejna edycja Fame MMA ✅ , która odbędzie się 22 czerwca na Hali Sportowej w Częstochowie, a karta walk to najbardziej oczekiwana informacja wydarzenia Fame MMA 4.
Nic więc dziwnego, że i tym razem organizatorzy przyłożyli się do niej w należyty sposób. Proponowane nam Fame MMA walki na czwartej odsłonie gali to smaczki pod względem sportowym, ale i nie tylko! W lvbet.pl otrzymasz darmowe 20 PLN na zakłady sportowe!

FAME MMA4 – KURSY BUKMACHERSKIE

Pełną ofertę na walki podczas gali Fame MMA 4 znajdziecie na stronie lvbet.pl w zakładce ZAKŁADY SPORTOWE / MMA / KICK-BOXING / POLSKA FAME MMA. Kursy dla zawodnika nr 1 i nr 2

kto z kim walczy – para 2
1)  Marta „LinkiMaster” Linkiewicz – 2) Aniela „Lil Masti” Bogusz” 3.05 1.33
Adrian „Medusa” Salamon – Piotr „Knaziuu” Knaś 1.15 4.85
Michał „Boxdel” Baron – Jakub „Ochroniarz” Flas 1.3 3.25
Adrian „Polak” Polański – Amadeusz „Ferrari” Roślik 1.92 1.8
Dawid „Ambro” Ambroziak – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński 1.86 1.86
Łukasz „Tomb” Imiełowski – Filip „Filipek” Marcinek 0.00 0.00
Patryk „Kizo” Woziński – Marcin „Makowski” Makowski 1.5 2.4
Krystian Ferrari „Jongmen” Brzeziński – Kamil „Kasti” Stępiński 1.45 2.55

kursy z dnia 20.05.2019 12:00 mogą ulec zmianie

Nie masz jeszcze konta w lvbet.pl ? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

FAME MMA4 – KTO Z KIM WALCZY

W dniu 15 maja 2019 roku poznaliśmy praktycznie pełną rozpiskę walk Fame MMA 4. Jak zwykle nie zabrakło zaskoczeń i kontrowersji.

Zobacz kto wystąpi podczas gali Fame MMA 4:

  • Marta „LinkiMaster” Linkiewicz-Aniela „Lil Masti” Bogusz”
  • Adrian „Medusa” Salamon -Piotr „Knaziuu” Knaś
  • Michał„Boxdel” Baron-Jakub „Ochroniarz” Flas
  • Adrian „Polak” Polański-Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Dawid „Ambro” Ambroziak-Kasjusz„Don Kasjo” Życiński
  • Łukasz „Tomb” Imiełowski-Filip „Filipek” Marcinek
  • Patryk „Kizo” Woziński-Marcin „Makowski” Makowski
  • Krystian Ferrari„Jongmen” Brzeziński-Kamil „Kasti” Stępiński

Jak widać na powyższej liście, walki Fame MMA 4 zapowiadają się bardzo ciekawie. Nie brak nazwisk bądź ksywek, obok których nie da się przejść obojętnie. Podczas wydarzenia oczywiście nie może zabraknąć Marty „Linkimaster” Linkiewicz, gwiazdy, która ponownie zawalczy o mistrzowski pas. Wszystko to sprawia więc, że gala Fame MMA walki będą niezwykle emocjonujące.

FAME MMA 4 – WALKI PO KOLEI KTO Z KIM WALCZY

Poznaliśmy już kartę walk na Fame MMA, dlatego też możemy przejść do omówienia najciekawszych z nich. Które walki Fame MMA 4 mogą być najciekawsze i najbardziej emocjonujące?

LINKIMASTER VS LIL MASTI – WALKA WIECZORU!

Na pierwszy ogień trudno nie wspomnieć o drugiej walce kobiet na gali Fame MMA. Nową postacią w strukturach Fame jest Aniela „Lil Masti” Bogusz, dla której będzie to debiut w Fame MMA. Jej przeciwniczka „Linkimaster” Marta Linkiewicz jest znana z trzeciej edycji gali, kiedy to błyskawicznie pokonała Monikę „Esmeraldę” Godlewską. Walka Pań będzie mocnym punktem wieczoru. Możemy liczyć na wielką charyzmę obu zawodniczek.

POZOSTAŁE WALKI FAME MMA 4

Kolejnym mocnym punktem gali będzie bez wątpienia walka, w której zadebiutuje znany nam Adrian „Medusa” Salamon. Popularny „Medusa” już od jakiegoś czasu zapowiadał swój udział w gali Fame MMA. Jego przeciwnikiem będzie Piotr „Knaziuu” Knaś, który nie jest tak dobrze znany w środowisku internetowym.

Jeśli jakaś walka ma wzbudzić nasze emocje, to na pewno walka jednego z organizatorów gali. Do walki w Fame MMA już drugi raz podchodzi Michał„Boxdel” Baron, który miał swój epizod podczas pierwszej odsłony gali. Dziś powraca on do oktagonu, aby kolejny raz pokazać swoją siłę. Jego przeciwnikiem będzie Jakub „Ochroniarz” Flas. Jakub Flas zdobył popularność jako postać ochroniarza na kanale YouTube Lord Kruszwil

Polak kontra Ferrari – będzie się działo!

Walką, w której będzie bez wątpienia najwięcej emocji w oktagonie, jak i przed nim, będzie walka „Polak” kontra„Ferrari”. Konflikt obu zawodników ma miejsce jeszcze od sławetnego YouTube Shore, kiedy to obaj zawodnicy mieli spięcie w transmisji live. Panowie do tej pory nie mieli okazji do wyjaśnienia sobie wszystkich spraw w oktagonie. Tym razem pojedynek rozstrzygnie naprawdę zaogniony już teraz konflikt.
Kolejną walką popartą złą krwią jest pojedynek Dawid „Ambro” Ambroziak-Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Tutaj również nie ma mowy o szacunku do drugiej strony, a także o pokojowym nastawieniu. Ciekawostką jest fakt, iż do owej walki miało dojść już podczas Fame MMA 3. Jednakże „Ambro” doznał kontuzji w trakcie swoich przygotowań, skutkiem czego wypadł z gry. Po serii filmików ze strony „Don Kasjo” i „Ambro” mają wreszcie okazję do wyjaśnienia sobie wszystkiego podczas gali Fame MMA 4.

FAME MMA WALKI, KIEDY I GDZIE SIĘ ODBĘDĄ?

Jak wspominaliśmy na początku naszego artykułu, Fame MMA walki odbędzie się 22 czerwca w Częstochowie. Jest to pierwsza odsłona, gali Fame MMA, która ma miejsce 2 miesiące po ostatnim wydarzeniu.
Na ten moment Fame MMA 2019 walki odbywały się pod koniec kwietnia. Kolejne walki Fame MMA 4 będą miały miejsce już w czerwcu. Jak widać, jest to duży krok do przodu. Pod względem poprzednich gal, na które organizatorzy potrzebowali o wiele więcej czasu na przygotowania.
Bez wątpienia Gala Fame MMA 4 rośnie w siłę. Nie może i Was zabraknąć w ten dzień, kiedy walki Fame MMA 4 dojdą do skutku. Gorąco zapraszamy!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author