Silesion.PL

serwis informacyjny

Co grać w weekend? Odpadło Burundi, nadal mamy cztery ligi

Było pięć grających lig, aktualnie są już tylko cztery. Burundi zawiesiło ligę, choć nie przez pandemię, a zbliżające się wybory prezydenckie. W gronie rozgrywek, które jeszcze nie zostały wstrzymane są te z Białorusi, Nikaragui, Tadżykistanu i Tajwanu. Nadal możemy się emocjonować także meczami najlepszych europejskich drużyn na wirtualnej murawie. Co zatem warto grać w ten weekend?

BATE BORYSÓW – TARPIEDA BIEŁAZ ŻODZINO

Wracające do formy BATE, które mimo wszystko nadal zajmuje dopiero ósme miejsce w tabeli kontra niespodziewany lider po czterech kolejkach, czyli Żodzino. Analitycy BETFAN, a zatem legalnego polskiego bukmachera, widzą tu jednoznacznego faworyta, którym są gospodarze, jednak oferują atrakcyjny kurs na to, że w tym spotkaniu padną więcej niż dwa gole. Oszacowali to na około 50 procent szans.

DEPORTIVO LAS SABANAS – JUVENTUS FC

Najgorsza ekipa z Nikaragui kontra szósty w tabeli Juventus. Choć faworyt powinien być jasny, kursy na to spotkanie są bardzo wyrównane. Nieco większe szanse ma Deportivo, choć to głównie ze względu na to, że będą grali u siebie. Spodziewamy się jednak tutaj podziału punktów, choć tak naprawdę nie zaskoczy nas absolutnie żaden wynik.

FC KHATLON – FK ISTIKLOL

Mecz na szczycie w Tadżykistanie. Starcie ekip, które po dwóch kolejkach jako jedyne mają na swoim koncie komplet punktów. Analitycy BETFAN gospodarzom nie dają jednak praktycznie żadnych szans, dzięki czemu kurs na nich jest niebotycznie wysoki. Warto się tym spotkaniem zainteresować, bo mogą sprawić niespodziankę. A jeżeli jesteście realistami, możecie obstawić, że goście strzelą więcej niż trzy gole. Mają na to niemal 50 procent szans.

MING CHUAN UNIVERSITY – HASUS TSU

Najbardziej wyrównane spotkanie w lidze tajwańskiej. Pozostałe – co zresztą widać w ofercie Betfana, którą znajdziecie TUTAJ – powinny zakończyć się bez żadnego zaskoczenia. Tutaj faworytem według analityków bukmachera są goście. Pewne jest to, że każda z ekip ma wielką ochotę na zwycięstwo, bowiem w pierwszej kolejce obie odniosły porażki.

ARSENAL – LEICESTER CITY

Jako że naprawdę tęsknimy za futbolem na najwyższym poziomie, regularnie w tych zestawieniach umieszczamy przynajmniej jeden mecz, który odbywa się na wirtualnej murawie. Gdybyśmy mówili o rzeczywistym starciu, postawilibyśmy na remis lub wygraną Leicester. W grze FIFA 20 większą szansę na zwycięstwo mają jednak Kanonierzy. Choć może i tutaj „Lisom” uda się sprawić niespodziankę.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023