Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy dziś TVP znowu wbije szpilkę TVN? Kursy bukmachera

„Wiadomości” i „Fakty” to programy, które – pisząc kolokwialnie – nie przepadają za sobą i ciągle wbijają sobie kolejne szpileczki. Tym razem może być podobnie.

Analitycy legalnego polskiego bukmachera BETFAN zastanawiają się, czy w dzisiejszych „Wiadomościach” na TVP1 zostanie przynajmniej raz wypowiedziana nazwa konkurencyjnej stacji, czyli „TVN”. Są na to naprawdę duże szanse, kto tylko śledzi program w Telewizji Publicznej ten wie, że obie stacje nie mogą bez siebie żyć. Tak powinno być i tym razem.

Czy w programie “Wiadomości” w dniu 17.04.2020 zostanie wypowiedziana nazwa “TVN”? Zakłady dostępne na stronie BETFAN

https://www.facebook.com/KarolWilkosz/videos/662227931012422/

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024