Czytasz: Anioły w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach [ZDJĘCIA]

Anioły w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach [ZDJĘCIA]

Pierwszy, charytatywny Bieg Śląskich Aniołów. Zobaczcie zdjęcia.

Zawody biegowe oraz nordic walking odbyły się na dystansie 5 km i były skierowane do wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas, a przy okazji pomagać. Na starcie pojawiło się blisko 500 zawodników, oczywiście wszyscy w anielskich przebraniach.

"...W chwili obecnej nadal odczuwamy silną potrzebę kontynuacji działań na rzecz osób potrzebujących. Od 2016 roku nasza działalność, wszystko co robimy i tworzymy przyjęła nazwę Śląskie Anioły..."

"...Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy mogą i chcą pomagać. Przed nami ważne zadania ukierunkowane na potrzebujących. Jeżeli chcecie Państwo z nami podzielić się swoim Wielkim Sercem – zostańcie już dziś naszymi Śląskimi Aniołami!"

Szczególne podziękowania i słowa uznania należą się wszystkim darczyńcom, wolontariuszom i przyjaciołom Fundacji, bez których tak szeroka skala działania nie byłaby w żaden sposób możliwa. Czekamy zatem na więcej takich inicjatyw i przedsięwzięć opatrzonych tym co najważniejsze - uśmiechem potrzebujących dzieci!