Czytasz: Zostań dziennikarzem Silesion.pl

Zostań dziennikarzem Silesion.pl

Dzisiaj rusza STREFA UŻYTKOWNIKA.

Drogi Użytkowniku!

Po blisko 5 miesiącach Silesion stworzył… tysiące tekstów, filmów i zdjęć. Niektóre, jak teksty naszych znakomitych publicystów czy reporterów, wywoływały gigantyczny odzew, czasem burzę, często ostrą polemikę. Inne informowały czy edukowały.

Czegoś wciąż nam brakowało, choć to „coś” planowaliśmy od dawna. Wśród tego, co sami tworzymy, brakuje nam Waszego głosu. Dlatego dziś rusza STREFA UŻYTKOWNIKA. Unikalne miejsce, które możecie tworzyć Wy.

Nasze strony od dziś są otwarte dla wszystkich, którzy chcą być dziennikarzami. Bo dziennikarstwo to nie tylko zawód, to sposób patrzenia na świat. Wasze teksty, zdjęcia czy video będą mogli zobaczyć wszyscy. Będziemy publikować najmocniejsze i najostrzejsze nawet sądy i opinie. Byle tylko nie przekraczały granic kultury, prawa i dobrego obyczaju. Piszcie, fotografujcie, nagrywajcie. I poruszajcie - serca i umysły tych, dla których tworzycie. Zostań dziennikarzem Silesion.pl ! To szansa, by zaistnieć, pokazać, że to co się dzieje w naszej - czasem wspaniałej, a czasem przerażającej - rzeczywistości, nie jest Wam obojętne.

Obejrzyj video i zobacz, jakie to proste.

 

Czytaj więcej