Czytasz: Zobacz jak pojechali!
Zadowoleni, z niezłym wynikiem i wielkim apetytem na kolejny sukces. Na mecie 50 Rajdu Dolnośląskiego zameldowała się, jadąca w barwach Silesion.pl, załoga Darek Lamot i Patryk Olejniczak.

Creogram Rally Team przyjechał dokładnie w połowie stawki w „generalce”, i na znakomitym 7 miejscu w swojej klasie. To pierwszy pełny sezon tego duetu, przed nimi jeszcze kręte, górskie odcinki wokół Arłamowa, bo ten właśnie rajd, za 3 tygodnie, będzie kończył zmagania w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2016.

Jesteśmy zadowoleni, ten rajd to mnóstwo kolejnych, cennych dla nas doświadczeń - mówi kierowca, Darek Lamot. Zwłaszcza, że gdyby nie „bunt” auta czyli awaria na trasie Power Stage w Kłodzku, mogło być jeszcze lepiej. Ale to maszyna plus człowiek tworzą zwycięski team, więc czasem musimy uznać wyższość techniki nad własnymi ambicjami - dodaje.

Tymczasem w czołówce stawki RSMP lekka nerwowość. Oficjalne wyniki rajdu są bowiem zawieszone. Przyczyną jest zamieszanie wokół załogi Grzegorz Grzyb/Robert Hundla, oskarżonej o niedozwoloną pomoc techniczną na trasie rajdu. Zawieszenie wyników oznacza, że walka o tytuł mistrzowski nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Co za tym idzie, puchar wciąż czeka na nowego właściciela…