Czytasz: Zęby w 3D. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji

Zęby w 3D. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji

Masz kompleksy na punkcie swojego uśmiechu? Oddaj się w ręce specjalistów. Od dziś do soboty zajmą się tobą za darmo.

Trójwymiarowy skan uzębienia, wstępna diagnostyka problemów i plan leczenia. A to wszystko za darmo. W ramach dni otwartych, które od dziś do najbliższej soboty urządza Dentim Clinic w Silesia City Center.

- Nieprawidłowo ułożone zęby to problem wielu Polaków. Krzywy zgryz uznają za jeden ze swoich największych kompleksów skutecznie obniżających pewność siebie. Co więcej, jest to problem nie tylko estetyczny, ale również zdrowotny, ponieważ wpływa zarówno na kondycję jamy ustnej, jak i całego organizmu - mówią stomatolodzy.

Zapewniają, że konsultacje będą pretekstem, aby marzenia o pięknym i równym uśmiechu przekuć w rzeczywistość. Podczas wydarzenia każdy zainteresowany będzie mógł odbyć rozmowę z ortodontą, dopytać o wszystkie nurtujące kwestie. Stomatolodzy zweryfikują stan uzębienia, pomogą ustalić potrzeby i oczekiwania pacjentów.

Ale to nie koniec. Specjaliści wykonają cyfrowy skan jamy ustnej oraz przedstawią wizualizację 3D nowego uśmiechu. Uczestnik konsultacji będzie mógł się zapoznać z rodzajami aparatów ortodontycznych, a także dowiedzieć, jak wygląda nowoczesne leczenie wad zgryzu. Eksperci Dentim Clinic podpowiedzą także, jakie możliwości w zakresie nowoczesnej ortodoncji ma dziś pacjent.

Dni Ortodoncji odbędą się w gabinecie, który znajdziemy na pierwszym piętrze Silesia City Center w Katowicach. 19 i 20 kwietnia konsultacje odbędą się w godzinach 14 -20, 21 kwietnia w godzinach 11-17. Warunkiem odbycia bezpłatnej wizyty jest wcześniejsza rezerwacja i potwierdzenie telefoniczne uczestnictwa pod nr tel. kliniki: 32 720 12 47. Warto nie zwlekać, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Czytaj więcej