Silesion.PL

serwis informacyjny

KBN35: Oficjalne PROMO przed mistrzowską galą Różański vs Okolie w Rzeszowie!

Już 24 Maja w Rzeszowie zawita światowy boks!  Łukasz Różański, nasz jedyny aktualny Mistrz Świata i to najbardziej prestiżowej federacji WBC, stanie do obrony pasa z byłym Mistrzem Świata WBO, pogromcą m.in. Michała Cieślaka – Brytyjczykiem Lawrencem Okolie!

Polscy kibice boksu po raz pierwszy od prawie 10 lat będą mogli obejrzeć na żywo obronę mistrzowskiego tytułu! Hala Podpromie zapłonie rykiem tysięcy gardeł! Lawrence Okolie to doskonale znany polskiej publiczności pięściarz. Brytyjczyk pokonał trzech polskich pięściarzy, w tym Krzysztofa Główkę Głowackiego w walce o wakujący tutuł Mistrza Świata WBO kategorii Cruiser. To jeden z najlepszych pięściarzy na świecie, który tak jak i Łukasz jest znany z kamiennych pięści!

Walka z Okolie’m to bardzo wysoka poprzeczka dla Różańskiego, który po niesamowitym zwycięstwie nad Babicem w 2023 roku, staje do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa kategorii Bridger.

– Za mną setki godzin treningów, potu i wysiłku. Ale za mną też niesamowite chwile, momenty, które sprawiły, że jestem tutaj, gdzie jestem. Teraz zostały mi zaledwie 4 tygodnie do walki o obronę tytułu mistrza świata relacjonuje Różański w mediach społecznościowych.

– To czas, który sprawia, że każdy trening, każdy wysiłek nabiera jeszcze większego znaczenia. To czas, który pokazuje, że nawet w najtrudniejszych chwilach warto trzymać się swoich celów i marzeń. Trzymajcie kciuki, bo razem pokonamy każdą przeszkodę! – dodaje rzeszowianin.

Różański do majowej walki przygotowuje się w rodzinnym Rzeszowie. 

Okolie przed starciem z Polakiem zmienił trenera. Za jego przygotowania odpowiada Joe Gallagher, a bazą treningową jest Manchester.

– Joe jest świetnym taktykiem i przykłada wiele uwagi do tego, żeby podejmować właściwe decyzje. Chce żebym zadawał ciosy w odpowiednim momencie, zwraca uwagę jakie ciosy zadawać w zależności od sytuacji w ringu. Nie chcę powiedzieć, że przerabiamy podstawy, ale dużo czasu poświęcamy taktyce – mówi Brytyjczyk.

Okolie występem w Rzeszowie wróci na ring po ubiegłorocznej porażce z Chrisem Billamem-Smithem, która jest jego jedyną na zawodowych ringach. Anglik twierdzi, że wyciągnął wnioski z tego pojedynku oraz doświadczenia walki na wyjeździe.

– Walka z Chrisem odbyła się w Bornemouth, gdzie wszyscy byli przeciwko mnie. Myślę, że to doświadczenie było ważne i teraz będę umiał lepiej się zachować w tej sytuacji. Można powiedzieć, że nauczyłem się walczyć na wyjeździe. W Polsce wszyscy bardzo ciepło mnie przywitali i byli gościnni, ale przyjadę tam zrobić swoje – zapowiada były czempion federacji WBO.

31-latek jest aktualnie klasyfikowany na pierwszym miejscu w rankingu WBC wagi bridger. Stawką pojedynku z Różańskim będzie należący do Polaka tytuł mistrza świata World Boxing Council w limicie do 101 kilogramów. Okolie po raz pierwszy w profesjonalnej karierze zaboksuje powyżej limitu kategorii cruiser.

Kibice w Rzeszowie zobaczą także m.in. walki z udziałem Fiodora Czerkaszyna i Jana Czerklewicza. Gala jest współorganizowana z brytyjską grupą Boxxer, która we współpracy z Knockout Promotions, a także SKY Sports szykuje wieczór pełen wrażeń. Transmisja z gali dotrze do ponad 80 krajów!

Każdy kibic boksu powinien pojawić się w rzeszowskiej Hali Podpromie by dopingować naszego mistrza!

Bilety są dostępne na eBilet.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024