Silesion.PL

serwis informacyjny

Zakłady statystyczne LIVE w BETFAN

BETFAN wprowadza zaklady statystyczne LIVE

BETFAN wprowadza zaklady statystyczne LIVE

W ostatnich latach dynamicznie rozwija się oferta bukmacherska. Gracze mogą obstawiać nie tylko podstawowe rynki, ale i te bardziej wyszukane zakłady – posiadanie piłki, celne strzały czy liczbę spalonych. Do tej pory rynki te kojarzone były głównie z ofertą prematch, jednak legalny bukmacher BETFAN postanowił pójść o krok dalej i wprowadził takie zdarzenia również w ofercie live!

Dzięki bogatym statystykom na żywo dla tysięcy wydarzeń, mamy większą możliwość w podejmowaniu decyzji dotyczących zakładów w trakcie gry. Śledźenie wydarzenia na żywo statystyk zapewnia pełniejsze i bardziej przemyślane doświadczenia związane z obstawianiem.

Oferta dostępna na stronie BETFAN w zakładce: Zakłady Live > Zakłady Statystyczne

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024