Silesion.PL

serwis informacyjny

BETFAN: Polska wygra z Arabią Saudyjską

Mundial Menedzer 2022 TVP Sport i Betfan

Mundial Menedzer 2022 TVP Sport i Betfan

Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Biało-Czerwoni pokonają Arabię Saudyjską na mundialu w Katarze. Podczas sobotniego meczu padną 2-3 gole. Strzelcem jednej z bramek będzie Robert Lewandowski. A jak bukmacher widzi szanse Polaków na wyjście z grupy?

Choć pierwsze starcie polskiej reprezentacji na mundialu pozostawiło niedosyt to, zdaniem BETFAN, kolejne powinno zaspokoić głód zwycięstwa u kibiców nad Wisłą. Według bukmachera to właśnie Polacy są faworytem najbliższego meczu i w sobotę wykorzystają swoją szansę. Zwłaszcza, że saudyjski zespół, mimo podbudowania efektownym zwycięstwem nad Argentyną, jest osłabiony przez kontuzje graczy. 

Wedle analiz BETFAN w trakcie meczu Polska-Arabia Saudyjska łącznie padną 2-3 gole. Zdaniem bukmachera nasza reprezentacja obejmie prowadzenie już w I połowie i utrzyma ten stan do końca meczu.

Bukmacher przewiduje też, że w meczu z Saudyjczykami Robert Lewandowski przeprowadzi skuteczny atak na bramkę przeciwnika i będzie autorem jednego z goli. Drugim w kolejności kandydatem do tego jest Arkadiusz Milik. Zawodnik przeciwnej drużyny, Salem Al Dawsari, w tej kolejce jest daleko za Polakami i stoi dopiero jako siódmy.

Podczas spotkania nie obędzie się bez kar dla zawodników. Zdaniem BETFAN kartkę zobaczy Grzegorz Krychowiak. Drugim kandydatem do upomnienia od sędziego jest Krystian Bielik.

Nadzieję dla kibiców nad Wisłą stanowi fakt, że w grupie C, w której gra Polska, jest tylko jeden wyraźny faworyt – Argentyna. Pretendentem do drugiego miejsca jest dziś Arabia Saudyjska, do czego przyczynił się jej nieoczekiwany triumf nad drużyną z ojczyzny Diego Maradony. Jednak szanse Saudyjczyków są tylko trochę większe niż Polaków i Meksykanów. To powinno podnosić wiarę polskich kibiców, ale i ich ciśnienie tętnicze, jako że już sobotnie spotkanie może się okazać dla Biało-Czerwonych „meczem o wszystko”.

Według BETFAN faworytem całego turnieju pozostaje Brazylia, choć na kolejnych miejscach sytuacja się skomplikowała – w grze o drugie i trzecie miejsca na podium zbliżone szanse mają Anglia, Hiszpania oraz Francja.

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online i stacjonarnie. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, zakładów na sporty wirtualne i gry karciane, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. BETFAN jest w gronie największych polskich bukmacherów i ciągu ok. trzech i pół lat działalności odprowadził do budżetu państwa 106 mln zł z tytułu podatku od gier. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie, a ich wiedza jest regularnie aktualizowana poprzez kolejne warsztaty edukacyjne.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, tytuł sportowca roku w plebiscycie PS zdobył Robert Lewandowski, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji, a Robert Lewandowski odbierze nagrodę napastnika roku na gali Ballon d’Or.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024