Silesion.PL

serwis informacyjny

Zakłady specjalne na Newcastle

Coraz więcej mówi się ostatnio o Newcastle. Nic w tym jednak dziwnego. To drużyna, która ma zamiar być w Anglii kimś na wzór Manchesteru City. Po tym, jak zmienił się właściciel, który nie zamierza chować pieniędzy do kieszeni, zastanawiamy się, jaka przyszłość czeka „Sroki”.

TA INWESTYCJA WYPALI?

No właśnie, z Newcastle będzie tak jak z Manchesterem City, czy może jak z Malagą, która miała być gigantem w Europie, a nawet w Hiszpanii nie jest czołową ekipą? Zdecydowanie bliżej nam do tej pierwszej opcji, choć nie wiadomo, jak potoczy się życie. Pewne jest na razie tylko to, że angielski zespół na pewno będzie chciał się konkretnie wzmocnić. Już teraz mówi się o naprawdę wielkich piłkarzach, którzy w swoich klubach są gwiazdami.

Najpierw jednak trzeba pomyśleć o trenerze. Czy Steve’a Bruce’a ktoś zastąpi? To niemal pewne. A kto? Najpewniej Rafa Benitez, Mauricio Pochettino lub Massimiliano Allegri. Bruce, choć jest niezłym szkoleniowcem, to jednak nie pasuje do ekipy, która może mieć największy budżet w Premier League. Co z nowymi piłkarzami? Na pewno będą. BETFAN zastanawia się, czy dołączy do nich ktoś z czwórki: Kylian Mbappe, Neymar, Jadon Sancho, Harry Kane. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na ich ewentualne transfery.

NA POCZĄTEK PREMIER LEAGUE

Tak samo, jak na dalszą przyszłość „Srok”. Znajdziemy zakłady na to, czy Newcastle wygra Premier League w najbliższym sezonie (mało realne) lub znajdzie się w TOP 4 (możliwe) lub TOP 6 (bardzo możliwe). Z drugiej strony nie wolno zapominać o tym, jak wielka rywalizacja panuje w tamtejszej najwyższej klasie rozgrywkowej. Co roku o miejsce gwarantujące udział w Lidze Mistrzów walczy siedem-osiem ekip, a tylko cztery pierwsze pozycje to zapewniają. W dodatku pewniakami do utrzymania się na nich są Liverpool i Manchester City. Zostają zatem dwa wolne miejsca, na które chrapkę mają jeszcze Manchester United, Arsenal, Chelsea, Everton, Tottenham czy obecnie trzecie Leicester lub coraz lepiej grający Wolverhampton.

Kiedy myślimy o Newcastle, w głowie mamy więcej pytań, niż wyklarowanych odpowiedzi. Na pewno w Premier League dzięki nim będzie jeszcze bardziej ciekawie. Jeśli również zastanawiacie się, jak będzie wyglądała ich przyszłość, sprawdźcie całą ofertę zakładów specjalnych na „Sroki” od BETFAN

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024