Silesion.PL

serwis informacyjny

Co grać w weekend? Tajwan idealny na podbicie kursu!

Coraz więcej mówi się o powrocie najlepszych lig w Europie, a także wznowienia sezonu w Ekstraklasie, jednak jeszcze trochę czasu minie, zanim tak się stanie. Przez jakiś miesiąc nadal będziemy emocjonować się głównie rozgrywkami białoruskimi. A co po za tym warto grać? Sprawdźcie nasze zestawienie.

  • DYNAMO BRZEŚĆ – SZACHTIOR SOLIGORSK

Mecz aktualnego mistrza z trzecią drużyną poprzedniego sezonu. W nieco lepszej sytuacji jest Dynamo, które znajduje się wyżej w tabeli, gra nieco ładniej gra oka i podejmie Szachtior u siebie. Przyjezdni okupują cały czas dolne rejony tabeli i nic nie wskazuje na to, by po tym meczu sytuacja miała się zmienić.

  • FK SŁUCK – BIEŁSZYNA

Niespodziewany lider ligi białoruskiej, który po pięciu kolejkach ma na swoim koncie dziewięć goli – najwięcej ze wszystkich – zmierzy się u siebie z ostatnią ekipą w tabeli, która ani razu nie wygrała i straciła niemal najwięcej bramek, bo aż siedem. Gorszym bilansem może się „pochwalić” tylko FC Mińsk. Faworyt jest oczywisty, ale i tak BETFAN przygotował na wygraną gospodarzy wysoki kurs, oceniając ich szanse na 62 procent.

  • MING CHUAN UNIVERSITY – TAIWAN POWER COMPANY

A co, niech będzie i jeden kurs na „podbicie”. Mimo że drużyna Taiwan Power Company będzie grać na wyjeździe, to i tak może być pewna zwycięstwa. To zdecydowanie lepsza ekipa, która co prawda w pierwszych dwóch kolejkach nie odniosła spektakularnych zwycięstw, ale będzie się rozkręcać.

  • ISTIQLOL – KUKTOSH

Mecz na szczycie w lidze tadżykistańskiej. Pierwsza drużyna w tabeli spotka się z trzecią. Obie są jak na razie niepokonane, ale musimy pamiętać, że za nami dopiero trzy kolejki. Faworytem będą gospodarze, którzy mają już na swoim koncie aż jedenaście goli i sobotniej potyczce nie powinni się zatrzymać. Legalny polski bukmacher przygotował naprawdę atrakcyjny kurs na to, że w tym spotkaniu padną więcej, niż trzy gole. Analitycy BETFAN oceniają szanse na to na około 55 procent.

  • FC ASGABAT – BALKAN FK

Na sam koniec mecz z Turkmenistanu. Asgabat mający za sobą dwa mecze z rzędu z kompletem punktów podejmie Balkan FK, które w dwóch ostatnich potyczkach zawsze przegrywało. Gdyby to była Ekstraklasa, w ciemno obstawilibyśmy wygraną gości. W tym przypadku też tak może się stać, choć analitycy BETFAN sądzą, że do gospodarze po raz trzeci z rzędu będą się cieszyli z kompletu punktów.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023