Czytasz: Zaczepił na ulicy 15-latkę i zaproponował jej seks za pieniądze!

Zaczepił na ulicy 15-latkę i zaproponował jej seks za pieniądze!

Kilka dni wcześniej ten sam mężczyzna napadł także na 17-latkę.

Kilka dni temu policjanci z Czętochowy otrzymali informację o ataku na tle seksualnym w centrum miasta. Jak ustalili śledczy, młoda kobieta została zaatakowana przez sprawcę, który zaczepił ją i przemocą doprowadził do innej czynności seksualnej.

Dwa dni później wpłynęło kolejne zgłoszenie o zaczepianiu 15-latki i złożeniu jej seksualnej propozycji w zamian za obietnicę wręczenia jej pieniędzy. Wszystko wskazywało na to, że w obu przypadkach sprawcą jest ten sam mężczyzna.

Na miejsce dotarli policjanci, którzy z pomocą świadka złapali podejrzanego mężczyznę. Okazał się nim być 29-latek z powiatu kłobuckiego. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu przez prokuratora zarzutów doprowadzenia przemocą do poddania się innej czynności seksualnej 17-latki i złożenia propozycji kontaktu seksualnego 15-latce w zamian za obietnicę wręczenia jej pieniędzy. W sobotę (5 stycznia 2019 r.) sąd w Częstochowie zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 29-latka na 3 miesiące.