Czytasz: Zabrzańska Sztolnia Królowa Luiza z prestiżowym certyfikatem

Zabrzańska Sztolnia Królowa Luiza z prestiżowym certyfikatem

Kompleks Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu otrzymał certyfikat Najlepszy Produkt Turystyczny 2018!

Certyfikaty od 16 lat przyznaje Polska Organizacja Turystyczna. POT nagradza produkty, które wyróżniają się na tle branży i dają turystom wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób.

– Już po raz szesnasty Polska Organizacja Turystyczna wyróżniła atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne produkty turystyczne. Cieszę, że z roku na rok poziom zgłoszeń jest coraz wyższy i mamy coraz więcej do zaoferowania zarówno turystom krajowym, jak i odwiedzającym nasz kraj gościom zza granicy. Konkurs, poza promocją nagrodzonych atrakcji, jest także formą docenienia ciężkiej pracy pasjonatów, którzy je tworzą – mówił Witold Bańka, minister sportu i turystyki podczas gali.

Certyfikatem wyróżnione zostały produkty naprawdę wyjątkowe, zasługujące na to, by dowiedzieli się o nich turyści z całego świata. Wszystkie wyróżnione produkty turystyczne, w tym Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu zostały objęte programem promocyjnym Polskiej Organizacji Turystycznej. Posiadanie certyfikatu POT-u podnosi rangę produktu turystycznego i wzmacnia jego pozycję na rynku i w oczach turystów.

Kompleks Sztolnia Królowa Luiza to jeden z dziesięciu wyróżnionych produktów.