Czytasz: Zaatakował i okradł młodą kobietę, policja publikuje jego wizerunek

Zaatakował i okradł młodą kobietę, policja publikuje jego wizerunek

"Sprawca zaatakował kobietę, łapiąc za szyję, uderzył i przewrócił ją na ziemię"

Gliwicka policja prowadzi śledztwo w sprawie rozboju na młodej kobiecie. Do zdarzenia doszło 10 grudnia w Gliwicach przy tunelu dworca PKP. W trakcie czynności procesowych śledczy zebrali szereg informacji mogących przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa. Zdecydowano o publikacji wizerunku młodego mężczyzny, którego tożsamość nie jest znana, a według ustaleń śledczych ma on bezpośredni związek ze sprawą.

Sprawca zaatakował kobietę, łapiąc za szyję, uderzył i przewrócił ją na ziemię, po czym wyrwał jej torbę marki Lasocki z zawartością kosmetyków i odzieży.
Poszukiwany ma ok. 25 lat, ubrany był wówczas na sportowo, w kurtkę z białym skośnym pasem na wysokości klatki piersiowej, z kapturem, ciemne spodnie jeansowe, obuwie sportowe koloru ciemnego z białą podeszwą.

Wszyscy mający wiedzę lub podejrzenia co do tożsamości mężczyzny z publikowanego filmu proszeni są o kontakt z policją. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość, nikt nie będzie wzywany czy dopytywany o szczegóły.
Informacje można przekazywać mailowo: kp2@gliwice.ka.policja.gov.pl, telefonicznie, lub pod całodobowy numer 32 239 02 00.

Czytaj więcej