Czytasz: Ślązacy na podium wyścigów Porsche [ZDJĘCIA]

Ślązacy na podium wyścigów Porsche [ZDJĘCIA]

Zobacz zdjęcia z rajdu Macpac Endurance.

Aktualizacja:

Team 9Eleven Motorsport zdobył trzecie miejsce! W skład zwycięskiej ekipy wchodzi Rafał Dusza, Artur Jakimiuk i Zbigniew Koleżyński. Ślązakom towarzyszył Słowak Ivan Sołtys.

Wcześniej pisaliśmy:

W środę wyruszyli z Katowic, dziś dotarli do Mostu w Czechach. Samochody Porsche można było podziwiać w rajdzie Macpac Endurance.

Zobacz zdjęcia sprzed startu:

W rajdzie wziął udział Team 9Eleven Motorsport, z Ślązakami w składzie. Rafałowi Duszy, Arturowi Jakimiukowi i Zbigniewowi Koleżyńskiemu towarzyszył Słowak Ivan Sołtys. Wszyscy spotkali się na jednej z imprez klubowych Porsche Club Polska i podjęli decyzje startów w wyścigach oraz budowy auta wyścigowego.

Zobacz zdjęcia z wyścigu:

Swój samochód zbudowali od podstaw, korzystając z nowych części. Mają już na koncie spore osiagnięcia, w zeszłym roku na torach Czech i Słowacji załoga zajęła 2 miejsce w swojej grupie i klasyfikacji generalnej (seria Macpac, wyścigi na dystansie 6-10 h). W tym roku dwa pierwsze wyścigi Brno 9h oraz Slovakiaring 8h ukończyli na pierwszym miejscu.