Czytasz: Z Chorzowa do Las Vegas
Centrum medyczne BetaMed z Chorzowa otworzyło swoją filię w Las Vegas.

- Czekałam, by Nevada zobaczyła, co robię i z jaką jakością – mówi Beata Drzazga, prezes zarządu BetaMed S.A. Centrum medyczne, które ma siedzibę w Chorzowie, otworzyło filię w amerykańskim stanie Nevada, a dokładnie w Las Vegas.
Wizyta gubernatora Nevady Briana Sandovala w Polsce, któremu towarzyszyli Kristopher Sanchez, dyrektor Handlu Międzynarodowego w Gabinecie Rozwoju Gospodarczego w stanie Nevada, John Petkus, konsul honorowy RP w Nevadzie oraz Senator Anna Maria Anders jest konsekwencją amerykańsko-polskich misji gospodarczych.

W jej ramach  gubernator spotkał się  z prezydentem Andrzejem Dudą oraz premier Beatą Szydło.

Spotkanie w BetaMed S.A. w Chorzowie jest bardzo ważnym punktem w harmonogramie gubernatora Nevady, ponieważ jest to pierwsza firma, która założyła swoją filię w Las Vegas  – „BetaMed International”. - Na razie poznaję rynek amerykański i tamtejsze potrzeby. Zastanawiam się czy postawić bardziej na opiekę domową, społeczną, lekarską, pielęgniarską, rehabilitacyjną, a może wszystkie naraz – tłumaczy Beata Drzazga, która po raz pierwszy na świecie, dostała tytuł „Ambasadora Biznesowego Nevady” za współpracę, zasługi i promowanie Stanu Nevada.

- Nevada stworzyła taki związek z Polską, jakiego nie ma nikt inny na świecie. Mamy wspólne wartości jak ciężka praca, duma ze swojego kraju i silną przyjaźń – mówi Brian Sandoval, gubernator Nevady.

Jak doszło do tej współpracy? Zobaczcie wideo:

***

BetaMed S.A. istnieje na rynku od 16 lat, zatrudnia ok. 3000 pracowników – swoją działalność realizuje w ramach 84 filii na terenie 11 województw oraz w wielospecjalistycznym centrum medycznym w Chorzowie. Spółka jest największą firmą medyczną w Polsce świadczącą usługi z zakresu opieki domowej i stacjonarnej.

Czytaj więcej