Czytasz: Sytuacja na DK 86 wraca do normy

Sytuacja na DK 86 wraca do normy

Zderzenie czterech samochodów. Ruch w kierunku Sosnowca odbywał się jednym pasem, dwa pozostałe były zablokowane.

 

Aktualizacja 14:45


Aneta Orman poinformowała, że poranne zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową. - Nikomu nic się nie stało – zapewnia. O poranku na drodze w systemie domino zderzyły się cztery samochody: volkswagen passat, fiat ducato, renault kangoo i bmw.

AKTUALIZACJA 10:45

Jak informuje Aneta Orman rzecznik katowickiej policji, ruch na DK 86 znów jest płynny. - Samochody biorące udział w wypadku zostały już usunięte z drogi – mówi Orman.

Policja na razie nie podaje marek samochodów i przyczyny wypadku. Jedna osoba ciągle pozostaje w szpitalu na badaniach.

Aktualizacja 9:20

Jak informuje dyżurny ruchu w śląskiej policji, na wysokości wypadku, lewy pas ruchu w kierunku Sosnowca ciągle jest zablokowany. Na pasie środkowym występują już tylko częściowe utrudnienia.

Dyżurny ostrzega jednak, że utrudnienia na drodze występują już dużo wcześniej. Na wysokości Giszowca przy ul. Pszczyńskiej doszło do kolejnej kolizji, w wyniku której z jednego z pojazdów wylały się płyny.

Wcześniej pisaliśmy 

W czwartek o godz. 8 na DK 86 w Katowicach doszło do wypadku. Na wysokości ul. Porcelanowej zderzyły się cztery samochody osobowe. Ruch w kierunku Sosnowca odbywa się jednym pasem, dwa pozostałe są zablokowane. - Jedna osoba została przewieziona do szpitala na badania – informuje Aneta Orman rzecznik katowickiej policji.

Policja na chwilę obecną nie posiada więcej informacji.

Czytaj więcej