Czytasz: Wszystko, czego potrzebujesz, pochodzi z ziemi. Dowód? Znajdziesz go w Ustroniu

Wszystko, czego potrzebujesz, pochodzi z ziemi. Dowód? Znajdziesz go w Ustroniu

To, czego potrzebujesz, leży na ziemi. A konkretniej - pod ziemią. I jest to woda i błoto. Żeby to sprawdzić, najlepiej wybrać się do Medical & SPA Prestige Club w Uzdrowisku Ustroń

Jeśli jesteś typową Kobietą Zachodu, usiłującą świadomie dbać o swoje ciało, prawdopodobnie wypróbowałaś już wszystkie znane współczesnej kosmetologii kremy, maski i peelingi. Do akcji zaprzęgłaś masła, ziarna kawy, oleje kokosowe, peelingi cukrowe, aloesy, kwiaty prowansalskiego poranka i magiczne krople marokańskiej rosy. Półki okolicznych drogerii nie mają przed Tobą tajemnic, a w wolnych chwilach wpisujesz w wyszukiwarkę „sproszkowane rogi nosorożca” i „łzy syren z Adriatyku”, bo podobno pomagają na cellulitis i odżywiają paznokcie.

Tymczasem okazuje się, że to, czego potrzebowałaś, leży na ziemi. A konkretniej - pod ziemią. I jest to woda i błoto. Żeby to sprawdzić, najlepiej wybrać się do Ustronia.

Ekipa w Medical &SPA Prestige Club w Uzdrowisku Ustroń nie będzie mieć dla Ciebie litości. Na początku niepozornie przeprowadzą wywiad, żeby sprawdzić, na ile mogą sobie pozwolić, a potem przejdą do ofensywy.

Na początek będą Cię bić. Spuszczą Ci klasyczne lanie biczami szkockimi. Prawdopodobnie dotychczas myślałaś, że żeby zaznać perfekcyjnego masażu, potrzebujesz ekipy doświadczonych tajskich specjalistów. Otóż nie. Potrzebujesz geniusza za sterami kosmicznej konsolety w Medical &SPA Prestige Club i masażu… wodą. Kiedy już Twoje ciało zrzuci z siebie całe napięcie i ból (a stanie się to szybciej niż myślisz), skorzystać możesz z gorącej kąpieli borowinowej.

Borowina nazywana jest jednym z najcenniejszych darów natury. Powstała tysiące lat temu, po ustąpieniu lodowca, a dziś wydobywana jest spod ziemi w nielicznych miejscach, w których odkryto jej złoża. Uzdrowisko Ustroń takie właśnie złoża ma i na podstawie pozyskiwanego tam surowca tworzy nawet własne kosmetyki (pod nazwą Pelokosmetyki).

Borowina doskonale łagodzi stany zapalne, bóle kości i stawów, schorzenia mięśni, a także zostawia skórę nawilżoną i niewiarygodnie gładką. Po relaksie w bali z tym najszlachetniejszym błotem świata poznacie nowe oblicze swojej skóry - miękką, jędrną i aksamitną w dotyku.

Specjaliści w Medical & SPA Prestige Club w Uzdrowisku Ustroń poza własną borowiną, korzystają też z wydobywanej na terenie Uzdrowiska solanki. To właśnie borowiny i solanki używają do wykonywanych zabiegów, ale także do produkcji własnych kosmetyków.

Którego z zabiegów nie możesz jeszcze pominąć? Peelingu całego ciała, okładów z borowiny (znów bezkarnie możesz spełnić marzenie z dzieciństwa i pobawić się błotem…) i maski na całe ciało. Zabieg nie tylko pomaga złuszczyć naskórek, dogłębnie odżywić skórę i długotrwale ją nawilżyć, ale również… niewiarygodnie się zrelaksować. Zwłaszcza, że zwieńczony jest masażem całego ciała. Specjaliści w Medical & SPA Prestige Club dobierają preparaty i rodzaj masażu do indywidualnych potrzeb, upodobań i możliwości klienta. Słowem - dbają nie tylko o przyjemność, ale też o zdrowie swoich podopiecznych.

A dla tych, którym tych atrakcji jest jeszcze mało, Uzdrowisko Ustroń ma kolejną niespodziankę. Jest nią imponujące saunarium, z różnymi saunami i łaźniami parowymi, z których można korzystać na terenie SPA. Łaźnia ziołowa, sauna parowa, sucha czy infrared odpowiadają nawet najbardziej wymagającym klientom. Do dyspozycji są też kąpiele w algach czy kozim mleku, zabiegi upiększające i refleksoterapia.

Przyjemność? Bezdyskusyjna. Relaks? Niezapomniany. A efekt? Utrzymuje się długie dni po wizycie w SPA. Medical & SPA Prestige Club w Uzdrowisku Ustroń to miejsce, które koniecznie musisz odwiedzić. I zabrać tu kogoś, kto zasługuje na wszystko, co najlepsze.

WIĘCEJ : 

http://spa-ustron.pl/