Czytasz: Walentynki w Elce. Zapisy od dziś

Walentynki w Elce. Zapisy od dziś

Macie już pomysł na Dzień Zakochanych? A może chcielibyście zaprać partnera lub partnerkę na kolejkę Elkę? Zapisy na przejażdżkę ruszają już dziś.

Na zakochanych w gondoli kolejki linowej będą czekać róże, ciasteczka i gorąca czekolada. Będzie można zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. A czas umili muzyka. W latach ubiegłych, z romantycznej przejażdżki parkową kolejką, skorzystało kilkaset par. Żadna nie wysiadła z gondoli niezadowolona. „Walentynki na Elce” to powtórka zeszłorocznej akcji. Tym razem przejazdy odbędą się tylko w dzień Walentynek, 14 lutego. Pierwsze gondole wyruszą o godzinie 14, a ostatnie po 22. Łącznie z walentynkowych atrakcji może skorzystać 161 par.

Lata ubiegłe pokazują, że pośpiech jest wskazany. Bilety się pojawiają i znikają, tylu jest chętnych na romantyczny przejazd kolejką. Zapisy ruszają 1 lutego (środa) o godz. 10. W elektronicznym panelu „elkowego” sklepu, każdy chętny kupuje konkretną godzinę przejazdu i zamawia ją w systemie.

Przejazd kolejką dla dwóch osób i w dwie strony kosztuje 100 zł (jeden kurs potrwa około 45 minut). Wszystkie przejazdy rozpoczynają się na stacji Stadion Śląski. Na miejscu trzeba się stawić na kwadrans przed zaplanowaną godziną kursu.

Kartki na walentynki 2017 - zobacz wzory .pdf:

Czytaj więcej