Czytasz: Uprawiał w domu marihuanę. Dziś usłyszy zarzuty

Uprawiał w domu marihuanę. Dziś usłyszy zarzuty

Katowicka policja zatrzymała dwóch młodych mężczyzn z narkotykami

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o posiadanie narkotyków. 21-latek miał przy sobie amfetaminę, a jego starszy kolega w mieszkaniu oprócz białego proszku, w szafie uprawiał konopie. Policjanci przejęli amfetaminę, z której można przygotować ponad 400 działek dilerskich oraz dwa krzaki konopi.

W domu miał plantację marihuany

Wczoraj, kilka minut przed godz. 21 na ulicy Szabelnianej, wywiadowcy z katowickiej komendy miejskiej zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla. Z policyjnych informacji wynikało, że może on zajmować się rozprowadzaniem narkotyków. Podczas kontroli, w kieszeni spodni 21-letniego pasażera, znaleziono amfetaminę, a w jego mieszkaniu odkryto mini plantację marihuany.

400 działek dilerskich amfetaminy

Policjanci zabezpieczyli dwa krzewy, a także sprzęt służący do uprawy. To jednak nie wszystko. W mieszkaniu 24-latka znaleziono również amfetaminę, z której można było przygotować około 400 działek dilerskich. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dziś mieszkańcy Katowic usłyszą zarzuty. O ich dalszym losie zdecyduje prokurator.

Czytaj więcej