Czytasz: Upijali i wykorzystywali seksualnie kandydatki na nianie

Upijali i wykorzystywali seksualnie kandydatki na nianie

Młode małżeństwo aresztowane.

Trwa prokuratorskie śledztwo w sprawie wykorzystywania seksualnego kobiet w Tychach. Młode małżeństwo z tego miasta pod pretekstem poszukiwania niani miało je zwabiać do mieszkania, po czym upijać alkoholem i zmuszać do stosunków.

Do precederu miało dojść na osiedlu "M". Sąd Rejonowy w Tychach wydał pod koniec czerwca postanowienie o tymczasowym aresztowaniu młodego małżeństwa.

W związku z prowadzonym śledztwem, które dotyczy przestępstw na tle seksualnym policjanci apelują o zgłaszanie się osób, które mają informację na temat zdarzenia lub zostały potraktowane w podobny sposób.

- Śledczy oraz prokurator chcą wykluczyć przestępczy proceder i upewnić się, że nie ma więcej pokrzywdzonych w tej sprawie - tłumaczą tyscy śledczy.

Wiesz coś w sprawie? Zgłoś się!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy prowadząc śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach apelują by osoby, które zostały potraktowane w podobny sposób, jak i osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie zgłosiły się do Komendy Miejskiej Policji w Tychach lub skontaktowały się telefonicznie pod numerem telefonu (32) 32- 56- 235, 32-56-280 lub 32-56-255.