Czytasz: Trzy szybkie do prezydent Zabrza

Trzy szybkie do prezydent Zabrza

02:51
Małgorzata Mańka-Szulik w ogniu pytań od internautów. Kto będzie szefem metropolii? Jaki los czeka Górnika Zabrze? Kiedy dojdzie do remontu zabrzańskich ulic?

Kto powinien być szefem metropolii? Marcin Krupa? Małgorzata Mańka-Szulik czy Kazimierz Karolczak? Małgorzata Mańka-Szulik rozwiewa wątpliwości. Nie będzie to żadna z wymienionych osób.

- To nie powinien być nikt z prezydentów, to powinien być menadżer, który potrafi spojrzeć na Śląsk piętro wyżej. Człowiek doświadczony, który spojrzy jednakowo na wszystkie miasta - przyznaje prezydent Zabrza.

Wiele pytań internautów dotyczyło losu Górnika Zabrze? Jak długo będzie finansowany z miejskiej kasy? Jak prezydent miasta ocenia spotkania kibiców z władzami klubu i stadionu?

- Górnik Zabrze będzie finansowany z kasy miejskiej tak długo, jak długo będzie trzeba. Górnik Zabrze to nie tylko zespół sportowy. To ogromna historia miasta i jego wizytówka. Z takich wizytówek się nie rezygnuje - mówi Małgorzata Mańka-Szulik.

Czy pani prezydent w czasie swoich ulubionych spacerów, o których zapewnia, nie doszła do wniosku, że najwyższy czas wyremontować ulice de Gaulle'a i Piłsudskiego? Ile ta modernizacja będzie kosztować? Kiedy do niej dojdzie?

Zobacz „trzy szybkie” do prezydent Zabrza, Małgorzaty Mańki-Szulik

 

 

Czytaj więcej