Czytasz: Tragedia w Mikołowie, nie żyją 3 osoby. Przedawkowały dopalacze?

Tragedia w Mikołowie, nie żyją 3 osoby. Przedawkowały dopalacze?

Tragiczne doniesienia z Mikołowa. W czasie świąt zmarły tam trzy osoby. Powodem śmierci były najprawdopodobniej dopalacze.

Śląska Policja poinformowała dzisiaj późnym wieczorem o tym, że w powiecie mikołowskim w ciągu minionej doby zmarły trzy osoby. Wiele wskazuje na to, że do ich śmierci przyczyniły się dopalacze.

– Niewykluczone, że 35-letnia kobieta oraz dwaj mężczyźni w wieku 22 i 23 lat zażyli substancję, która okazała się śmiertelną trucizną. – poinformowała śląska policja.

Ciało pierwszej z ofiar, 35-letniej kobiety funkcjonariusze znaleźli w pierwszy dzień świąt. 22-latek również został odnaleziony martwy. Trzecia z ofiar zgłosiła się dzisiaj do szpitala, jednak młodego mężczyzny nie udało się uratować.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, ofiary nie znały się, jednak w toku śledztwa na jaw mogą wyjść nowe fakty.

– Apelujemy do osób, które mogą mieć kontakt z dopalaczami, aby pamietały, że jest to trucizna i każde jej zażycie wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia. – przestrzegają policjanci.