Czytasz: Sylwester z Polsatem 2017/2018 w Katowicach pod Spodkiem [wideo]

Sylwester z Polsatem 2017/2018 w Katowicach pod Spodkiem [wideo]

Odbyła się próba świateł Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017. Zapowiada się fantastyczne widowisko!

Program Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017, czyli Sylwestra z Polsatem w Katowicach zapowiada się fantastycznie. Gwiazdą imprezy będzie Alvaro Soler. Wystąpią także takie gwiazdy jak: Ewa Farna, Vengaboys, Enej, Feel, Michał Wiśniewski, Sebastian Riedel i Cree, Frele, Danzel, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Piersi, Golec uOrkiestra, Boys, Weekend, Łobuzy, Mesajah, Piękni i Młodzi, MIG iLong&Junior.

SYLWESTER W WIELKIM MIEŚCIE? ZOBACZCIE GDZIE SIĘ BAWIĆ

Sylwestrowa Moc Przebojów 2017 Katowice zapowiada się fantastycznie. Scena pod Spodkiem jest imponująca. Odbyła się już próba świateł.

SYLWESTER W KATOWICACH: DOJAZD, UTRUDNIENIA I PARKINGI

Oto, co nas czeka podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017, czyli Sylwestra z Polsatem.

Sylwester z Polsatem 2017 w Katowicach rozpocznie się o godz. 20. i od tej godziny koncert będzie transmitowany na antenie Polsatu.

Uwaga! Na plac przed Spodkiem będzie można wejść już o godz. 18.30. Zabawa zakończy się o godz. 1.30.

Gwiazda wieczoru, hiszpański wokalista Alvaro Soler, znany jest na całym świecie. Jego hit „Sofia” ma niemal pół miliarda wyświetleń na YouTubie. 

Sylwestra z Polsatem 2017 w Katowicach poprowadzą w Katowicach Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Agnieszka Kaczorowska, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów.

Zdjęcia: Katarzyna Głowacka

Czytaj więcej