Czytasz: Tak bawili się tyszanie! [FOTO]

Tak bawili się tyszanie! [FOTO]

Takiej listy wykonawców nie powstydziłby się dobry festiwal muzyczny. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej przyjechały do Tychów, aby zrobić hałas!

Pogoda nieco kapryśna nie przeszkodziła w zabawie uczestnikom święta miasta w Tychach. Przez dwa dni w Parku Miejskim bawiły się całe rodzin. Kolorowe karuzele, strzelnica jak na amerykańskich filmach, strefa gastronomiczna i kramy z drobiazgami.

>> DAWID KWIATKOWSKI I MROZU W TYCHACH <<

Jednak przez weekend najważniejsza była muzyka i scena zlokalizowana w sąsiedztwie Pomnika Walki i Pracy nazywanego przez tyszan pieszczotliwie Żyrafą. To tutaj wystąpili m.in. MROZU, Dawid Kwiatkowski, raper Grubson, Jose Torres czy zespół Happysad.

Święto Miasta Tychy. dwa dni pełne koncertów i zabawy. Zobacz zdjęcia!

Koncert Łąki Łan podczas Święta Miasta Tychy 2017

Na zakończenie dwóch festiwalowych dni tyszanie bawili się wspólnie z muzykami formacji Łąki Łan. To zespół znany z tego, że trudno go opisać jednym gatunkiem muzycznym. Reggae przeplatane funky, elementami rocka i dubstepu sprawiło, że publiczność dała się ponieść muzycznej energii. To specjalność zespołu. Obok ich występów nie można przejść obojętnie. W niedzielę wybrzmiały single z najnowszej płyty z 2016 roku zatytułowanej “Syntonia”. 

Fani Łąki Łan doczekali się także starszych przebojów zespołu - “Łan for me”, “Jammin” czy “Selawi”. Nie mogą się znudzić, ponieważ zespół na każdym koncercie zaskakuje nową aranżacją. Tak było też w Tychach. Jak zwykle charyzmatyczny Paprodziad, Włodzimierz Dembowski, zachwycił swoim wokalem i energicznym tańcem. Po Łąki Łann sceną zawładnął Teatr Tańca DyeMotion Fluo i ich fluorescencyjne show.

Czytaj więcej