Silesion.PL

serwis informacyjny

Startują ligi w Europie – Radar365

Dzisiaj startują ligi w Rumunii, Rosji, Czechach, Danii i Bułgarii. Europejska machina piłkarska powoli rusza! Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie są to ligi, na które najbardziej czekacie, ale mamy nadzieję, że przyniosą Wam trochę emocji!

Z tego powodu bukmacher BETFAN przygotował  promocję – zagrajcie za 49 złotych kupon, na którym znajdzie się typ z każdego z sześciu rozgrywanych dzisiaj spotkań w wyżej wymienionych ligach (z kursem co najmniej 1,4), a jeśli nie wejdzie Wam jeden typ, to bukmacherzwróci Wam równowartość stawki na konto bonusowe. Sprawdźcie ofertą zakładów wzajemnych zaoferowanych przez  legalnego bukmachera w Polsce czyli BETFAN

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 12.07.

2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 49 złotych.

3. Na kuponie musi znaleźć się sześć zdarzeń z dzisiejszych spotkań w najwyższych klasach rozgrywkowych w Danii, Czechach, Bułgarii, Rosji i Rumunii. Kurs minimalny zdarzenia – 1,4. Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone w dniu 12.07, do godziny 23:59.

4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

5. Jeżeli kupon okaże się przegrany, ponieważ nie wejdzie jeden mecz, gracz otrzyma zwrot stawki w formie równowartości na saldo bonusowe. W przypadku stawki 49 bonus wynosi 5 zł (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni.

7. Bonus zostanie dopisany w sobotę, 13.07.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024