Silesion.PL

serwis informacyjny

Król Lew: Ile zarobi i ilu widzów go obejrzy?

 

Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości

Król Lew – porównanie nowej i starej wersji

Ile zarobi w weekend otwarcia (19-21.07.2019r.) w USA film “Król Lew”?

  • 169.999.999$ i poniżej – kurs 1.83
  • 170.000.000$ i powyżej – kurs 1.83

Dawno nie powstał film, wobec którego byłoby jednocześnie tyle samo oczekiwań, co obaw. Oryginalny Król Lew z 1994 roku jest bez dwóch zdań animacją kultową, nie tylko ze względu na wspaniałą fabułę, ale także na przepięknie zrealizowaną animację. Współczesna technologia daje możliwość opowiedzenia tej historii na nowo, jednak wielu fanów Króla Lwa miało duże wątpliwości, czy przerabianie tak legendarnego filmu, może okazać się sukcesem. Sprawdźcie ofertą zakładów wzajemnych zaoferowanych przez  legalnego bukmachera w Polsce czyli BETFAN

Ile zarobi film “Król Lew” w kinach na świecie?  

  • 1.100.000.000$ i poniżej – kurs 1.83
  • 1.100.000.001$ i powyżej – kurs 1.83

Choć kinowa premiera “Króla Lwa” czeka nas 19 lipca, pierwsi recenzenci mieli już okazję ją zobaczyć i podzielili się swoimi odczuciami na Twitterze. Opinie jak na razie są jednoznaczne – Disney zrobił kawał dobrej roboty.

Pośród afrykańskiej sawanny przychodzi na świat jej przyszły król. Mały Simba uwielbia swojego ojca, króla Mufasę. Jednak nie wszyscy są szczęśliwi z pojawienia się młodego lwiątka. Dawny następca tronu, Skaza, ma swoje plany dotyczące przyszłości Lwiej ziemi. W efekcie Simba opuszcza swoją rodzinę. Żyjąc na wygnaniu musi dorosnąć i, z pomocą zaskakującej dwójki przyjaciół, nauczyć się jak odebrać to, co jest mu należne.

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023